Львівщина зустріла героїв Надрукувати Надіслати електронною поштою

30-06-2018

       30 червня на Львівщина зустріла військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, які повернулися з району виконання завдань під час операції Об’єднаних сил.

         Героїв-військовослужбовців зустріли їх рідні, а також представники влади, волонтери, жителі міста та області. Участь у святковій церемонії приймав і начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич, який у 2014 та 2015 роках у складі 80 бригади захищав територіальну цілісність та суверенітет української держави в рамках проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей.

Image 

 

 

        Присутні спільно виконали Державний Гімн України та вшанували загиблих Героїв. Воїни випустили у небо білі кульки як символ пам’яті про загиблих побратимів. 

        З уст офіційних осіб, від імені усіх громадян-патріотів, прозвучали слова вдячності військовим 80 бригади, які гідно виконали свої завдання у всіх гарячих точках на лінії фронту, а це зокрема Донецький, Луганський, Краматорський аеропорти, Дебальцеве, Кримське, Щастя, станиця Луганська. Виловлено співчуття родинам 105 воїнів, які поклали життя за те, що лінія фронту проходить там, де вона є на сьогодні.

        Українських захисників нагороджено подяками Львівської облдержадміністрації.

        Цього ж дня у Міському палаці культури імені Гната Хоткевича презентовано книгу спогадів учасників та очевидців оборони Луганського аеропорту. «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» створена на громадських засадах. У книзі описуються не лише події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), але й події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013−2014 років). Книга видана за кошти, які жертвували небайдужі люди та громади з усіх куточків світу.
Image 
Image 
Image 
 
< Попередня   Наступна >