На Жовківщині виявлено відходи тваринного та невідомого погодження Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-07-2018

        Спеціалістами Держекоінспекції у Львівській області проведено заходи держконтролю на території Жовківського району, де, за інформацією громадського інспектора з охорони довкілля, зафіксовано випадки порушення вимог природоохоронного законодавства.

        На відрізку дороги між селами Нова Скварява та Стара Скварява на узбіччі шириною 5 м та довжиною  близько 1 км виявлено розкидані відходи желеподібного стану.

        Ще один випадок зафіксовано у с. Боянець. Тут у лісомасиві виявлено захоронення відходів тваринного походження та побутових відходів. На території 30 м завдовжки та 3 м шириною захоронення свіжі та частково закриті піскосумішшю. Крім цього, виявлено кілька ділянок, площі яких 150х50, 100х30, 50х40, де захоронення давніші та засипані піском.

        В обох випадках Інспекцією відібрано проби грунту для проведення лабораторних досліджень на предмет забруднення. Матеріали будуть скеровані у Жовківську РДА та Боянецьку сільську раду для забезпечення ліквідації несанкціонованих звалищ, а також у правоохоронні органи для встановлення власника відходів.

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

 
< Попередня   Наступна >