У Львівському прес-клубі обговорювали питання стосовно Грибовицього сміттєзвалища Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-07-2018

        Вчора, 12 липня 2018 року, начальник Інспекції Микола Маланич взяв участь у засіданні Львівського прес-клубу на тему: «Реконструкція Грибовицького сміттєзвалища за новим планом від 7 червня 2018 року. Чи дозволь Київ відновити полігон ТПВ у зоні головного Європейського вододілу?». В обговоренні взяли участь також директор Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник, директор Департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Сергій Сало, директор ЛКП «Збиранка» Віталій Пугач, еколог МБО «Екологія-Право-Людина» Алла Войціховська та інші.

        Микола Маланич у своєму коментарі звернув увагу, що за результатами проведених досліджень проб ґрунтів за перше півріччя 2018 року встановлено, що полігон ТПВ ЛКП «Збиранка» негативно впливає на ґрунти у зоні полігону. Оскільки, постійно спостерігаються перевищення норм відносно фону по показниках: азот амонійний, нітрати, хлориди, кобальт, марганець, свинець, мідь, залізо загальне, нафтопродукти, кадмій, цинк. Зазначив, що результати лабораторних досліджень відібраних проб води в зоні впливу полігону ТПВ свідчать про незначний вплив на річки Полтва та Малехівка. Особливу увагу звернув на те, що приписи про усунення виявлених порушень, видані працівниками Інспекції виконуються частково або взагалі не виконуються.
 
< Попередня   Наступна >