ФОП Гевко Г.В. засмічує прибережну захисну смугу р. Яблунька Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-07-2018

         Держінспектором з ОНПС Львівської області в рамках розгляду звернення гр. Білика В.М. проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ФОП Гевко Віктор Миколайович.

        В ході проведення перевірки у с. Волошиново Старосамбірського району біля будівлі колишньої конюшні встановлено факт засмічення земельних ресурсів відходами деревини (тирсою, обрізками), зокрема прибережної захисної смуги р. Яблунька, що є порушенням ст.ст. 164, 167 Земельного кодексу України та ст. 35 Закону України «Про охорону земель». Крім цього, біля згаданої будівлі виявлено складування деревини та дощок, що є порушенням ст. 61 Земельного кодексу України та ст. 89 Водного кодексу України.

         За результати перевірки ФОП Гевко Віктор Миколайович надано припис щодо усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства та притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 52 КУпАП. Після проведення розрахунку розміру шкоди від засмічення земель на території Волошинівської сільської ради ФОП Гевко Віктор Миколайович буде пред’явлено претензію на добровільне відшкодування збитків за засмічення земельних ресурсів.
 
< Попередня   Наступна >