Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-07-2018

        Сьогодні, 18 липня 2018 року, за участю начальника Інспекції М. Маланича відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

         Відповідно до порядку денного в ході засідання, зокрема розглянуто питання забезпечення протипожежного захисту та техногенної безпеки хлібоприймальних підприємств, елеваторів, зернотоків, комбікормових заводів, сільгосппідприємств, місць заготівлі та зберігання грубих кормів під час проведення жнивної кампанії 2018 року.

        В результаті обговорень одне із доручень керівникам  сільськогосподарських підприємств - категорично заборонено спалювання стерні, післяжнивних залишків  та розведення багать на полях.

         Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покладено на Головне управління ДСНС України у Львівській області та департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації у межах компетенції.
 
< Попередня   Наступна >