Львів’яни проголосували проти сміттєпереробного заводу в місті Надрукувати Надіслати електронною поштою

19-07-2018

        На громадських слуханнях, ініційованих мешканцями Личаківського та Шевченківського районів Львова, присутні висловилися проти будівництва сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій на території очисних споруд Львівводоканалу. 

        Проти будівництва проголосували 325 із 352 зареєстрованих учасників, за - четверо, утримався один львів’янин.

        Слід зазначити, що громадські слухання організували в актовому залі школи №7 на вулиці Богдана Хмельницького, який не зміг вмістити всіх охочих. Представники Львівської міськради пропонували перенести слухання, однак ініціатори від мешканців наполягли, щоб усе відбулось на подвір’ї школи.

        Перед присутніми виступили керівник ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря, заступник директора Львівводоканалу Дмитро Ванькович, представник Львівавтодору Роман Зубачек. Усі виступи міських чиновників люди зустріли вигуками «Ганьба!».

        Виступаючі від мешканців заявляли, що загалом не проти будівництва сміттєпереробного заводу, однак не на території Львова і не на території очисних споруд, які називали «екологічним лихом». Львів’яни наполягали, що міська та обласна влада мають між собою домовитись щодо іншої ділянки.

        Результатом громадських слухань стало категоричне «ні» будівництву сміттєпереробного заводу у Львові.
 
< Попередня   Наступна >