Результати лабораторних досліджень вказали на перевищення Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-07-2018

        На території Жовківського району між селами Стара Скварява і Нова Скварява біля місця складування відходу 9 липня 2018 року спеціалістами Інспекції була відібрана об’єднана проба ґрунту. 

         Після проведення вимірювання виявлено перевищення по нітратах – в 7,8 раз відносно фону, по фосфор (рухомі форми) у перерахунку на п’ятиоксид фосфору Р2О5 – в 1,9 раз відносно фону. Водневий показник рН (водна витяжка) – 6,88 од.рН.

        Перевищень не виявлено по: амонію обмінному у перерахунку на азот амонійний N (NH4+) та важких металів, зокрема, цинку (рухомі форми), кобальту (рухомі форми), залізу (рухомі форми), марганцю (рухомі форми), свинцю (рухомі форми), міді (рухомі форми),  хрому (рухомі форми).

      Можна вважати, що дана речовина дійсно відноситься до мінерального комплексного добрива, яке використовується у сільському господарстві та не несе загрози забруднення для навколишнього природного середовища.

 

        Як повідомлялось раніше, спеціалістами Держекоінспекції у Львівській області проведено заходи держконтролю на території Жовківського району, де, за інформацією громадського інспектора з охорони довкілля, зафіксовано випадки порушення вимог природоохоронного законодавства.

        На відрізку дороги між селами Нова Скварява та Стара Скварява на узбіччі шириною 5 м та довжиною  близько 1 км виявлено розкидані відходи желеподібного стану.

        Інспекцією відібрано проби грунту для проведення лабораторних досліджень на предмет забруднення.
 
< Попередня   Наступна >