Результати перевірки ТзОВ «Агрофірма Бізнес-Вектор» Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-07-2018

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області в рамках розгляду звернення мешканців Старосільської сільської ради проведено позапланову перевірку ТзОВ «Агрофірма Бізнес-Вектор».

        За результатами проведеної перевірки встановлено, що зони санітарної охорони джерел питного та господарсько-побутового водопостачання (підземних вод) на території Старосільської сільської ради Пустомитівського району не утримано в належному стані, що є порушенням ст. 44 Водного кодексу України та не відповідає Правовому режиму зон санітарної охорони водних об’єктів, затвердженого ПКМУ № 2024. Крім цього, на території Старосільської сільської ради вимоги щодо заборони провадження у межах зон санітарної охорони діяльності, що може призвести до завдання шкоди підземним та відкритим джерелам водопостачання, водозабірним і водоочисним спорудам, водоводам, об'єктам оздоровчого призначення, навколо яких вони створені, не дотримано, що є порушенням ст. 113 Земельного кодексу України.

        Враховуючи вищенаведене, Інспекція зобов’язала Старосільську сільську раду вжити невідкладних заходів щодо розробки проекту землеустрою по винесенню в натуру (на місцевості) меж зон санітарної охорони водних об’єктів, а саме – водозабору підземних прісних вод «Бібрка».

         За результатами проведеної перевірки директора ТзОВ «Агрофірма Бізнес-Вектор» притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 82-1 КУпАП та надано припис щодо усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства.
 
< Попередня   Наступна >