У «Сколівських Бескидах» народилося двоє зубренят Надрукувати Надіслати електронною поштою

24-07-2018

        У національному природному парку «Сколівські Бескиди» народилися зубренята. Двох малюків привели на світ самки зубра у першій половині липня, повідомляє відділ охорони території НПП «Сколівські Бескиди».

        «Зубренята почувають себе добре та не відходять від своєї мами, а ті в свою чергу завжди на сторожі і в будь-який час готові захистити своє потомство», ‒ розповіли працівники заповідника.

        Зараз стадо зубрів налічує 34 особини. Влітку побачити зубрів не просто, оскільки вони мігрують на досить значну відстань та є дуже обережними. Вони харчуються травою і гіллям. Взимку зубри наближаються до людей, їх підгодовують сіном, соломою, овочами, кормами.

        Слід зазначити, що у заповіднику працює Програма підтримки майданської субпопупяції бізона європейського (Bison bonasus L.) в Сколівських Бескидах на період 2017-2026 рр.

        Нагадаємо, Національний природний парк «Сколівські Бескиди» розташований у Карпатах в південній частині Львівської області, в межах Сколівського і частково Турківського та Дрогобицького районів.
Image 
 
< Попередня   Наступна >