У Львові відкрили перший майданчик прийому будівельного сміття і поламаної техніки Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-08-2018

         Вчора, 1 серпня 2018 року, у Львові почав роботу перший майданчик для прийму будівельних відходів, меблів та техніки. Однак, обсяг сміття, яке може здати одна людина, обмежений. У міськраді такі обмеження пояснюють тим, що відходи приймають безкоштовно і не хочуть, аби цим скористалися будівельні та ремонтні фірми з комерційною метою.

        У повідомленні ЛКП «Львівспецкомунтранс», на території якого на вул. Жовківській, 18 запрацював майданчик, зазначається, що здати відходи можуть лише мешканці Львова і в обмежених кількостях. Один мешканець може здати не більше однієї одиниці меблів, техніки і сантехніки на місяць, а також не більше двох автошин і 20 кг скла. Також прийматимуть віконні і дверні рами, полімери, папір, метал, гілля дерев, цеглу, плитку, штукатурку, ліміти на які не встановлені.

        Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак пояснив обмеження в обсягах прийму відходів тим, що сміття приймають лише від фізичних осіб і не приймають від фірм, які надають послуги з ремонту, будівництва тощо.

        Крім того, мешканцям, щоб здати відходи, доведеться їх не лише самим привезти на вул. Жовківську, а й надати копію паспорту, свої контактні дані та згоду на обробку персональних даних.

        «У Німеччині мешканці самі привозять і стоять в черзі, щоб здати свої меблі чи техніку і заплатити за прийом. Ми ж приймаємо безкоштовно. І я закликаю львів’ян починати Європу з себе – не викидати старі речі в сміттєві баки», – зазначив Бабак.

        Утім, наразі невідомо, чи буде прийом безкоштовним на постійній основі. Згідно з рішенням виконкому, майданчик працюватиме безкоштовно три місяці, після чого у мерії проаналізують його ефективність і вирішать, чи запроваджувати оплату за прийом відходів.

        Водночас, за словами Бабака, у мерії планують відкрити такі майданчики у кожному районі міста. Другий має з’явитися на Сихові.

           

Джерело: https://zaxid.net

 
< Попередня   Наступна >