Струтинське МПД ДП «Укрсприт» забруднює річку Золочівка Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-08-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області впродовж липня 2018 року отримувала численні звернення жителів м. Золочева та району щодо погіршення природних якісних характеристик води у р. Золочівка.

         За результатами контрольних заходів та лабораторних досліджень води і грунтів було встановлено причетність до даних забруднень ДП спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» Струтинське МПД, внаслідок чого було проведено позапланову перевірку підприємства.

        В ході перевірки держінспекторами з ОНПС було зафіксовано неналежне утримання трубопроводу для транспортування відходів виробництва («барди») до полів фільтрації. В результаті перевірки підприємству видано припис щодо усунення проривів трубопроводу та вжиття заходів щодо подальшого недопущенню негативного впливу на навколишнє природне середовище, зокрема зобов’язано ліквідувати забруднення земель.

        Керівників підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності за  ст.ст. 52 та 60 КУпАП із накладенням штрафних санкцій на суму 986 грн. Крім цього, за результатами лабораторних досліджень відібраних зразків грунту та отримання відомостей Відділу Держземагентства у Золочівському районі щодо нормативно-грошової оцінки забруднених земель буде нараховано збитки відповідно до методики.

 
< Попередня   Наступна >