У Львівській ОДА відбулася зустріч з експортерами Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-09-2018

        28 вересня 2018 року перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Роман Конопада прийняв участь у нараді на тему «Підтримка суб’єктів підприємницької діяльності у здійсненні експортних операцій». Захід відбувся під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки за участю та керівників державних установ та структурних підрозділів облдержадміністрації, а також експортерів Львівщини.

Image 

        Мета зустрічі - порушити питання підтримки та стимулювання експорту підприємств області, обмінятися думками з цього приводу.

        Відзначено, що за сім місяців 2018 року на Львівщині фіксують зростання промислового виробництва. Це стосується сільського виробництва та інших експортоорієнтованих галузей, таких як машинобудування, харчова та легка промисловість, деревообробка, тощо. При цьому важливою є необхідність збільшення кількісних та якісних показників експорту.

        Присутнім на зустрічі підприємцям-експортерам очільник області порекомендував звертатись за допомогою у Сектор з просування експорту, основними напрямками роботи якого є торговельні місії, промоція, спеціалізація по країнах, пошук контрагентів, школа експортера, супровід експортерів.

        Крім цього, презентовано новостворений сайт Lviv Region Industry Hub, який дасть можливість ще більше в інформативному плані зблизити промислові підприємства в їхній взаємодії між собою і дасть можливість усім подивитися на ті основні інновації, що є в промисловості Львівщини.
Image 
 
Фото - веб-сторінка Львівської облдержадміністрації
 
< Попередня   Наступна >