На Самбірщині внаслідок ДТП зазнав травм олень благородний Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-11-2018

        Державною екологічною інспекцією у Львівській області з'ясовуються  обставини, що мали місце 30 жовтня 2018 року на трасі Львів-Самбір біля с. Завидовичі Городоцького району.  В межах території мисливських угідь, наданих у користування Городоцькій районній організації УТМР внаслідок автопригоди було травмовано самця оленя благородного. На місці події єгерською службою Городоцької р/о УТМР та фахівцями Держпродспоживслужби Городоцького району тварині було надано ветеринарну допомогу та доставлено в клініку факультету ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького.

        Провідні фахівці університету за участю посадовців Держпродспоживслужби, керівника мисливського господарства та представників Державної екологічної інспекції у Львівській області провели огляд тварини та попередньо встановили, що внаслідок отриманої травми поперекового відділу хребта задня частина тварини є нерухомою з відсутністю тактильної чутливості задніх кінцівок .

        Фахівцями факультету ветеринарної медицини проведено детальне обстеження тварини щодо встановлення характеру травм та діагнозу з метою надання максимально можливої фахової допомоги тварині.

        Крім цього, Інспекцією з'ясовується особа порушника, що перебував за кермом авто та спричинив травмування тварини для визначення ступеня відповідальності та відшкодування можливих заподіяних збитків тваринному світу.

 
< Попередня   Наступна >