Працівниками Інспекції виявлено правопорушника із зброєю часів Другої світової війни Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-11-2018

        Вчора, 13 листопада, працівниками відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів спільно із єгерською службою Золочівського ТМіР «Лісівник» проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства, зокрема на предмет виявлення фактів незаконного полювання.

        В ході проведення перевірки у польових мисливських угіддях Золочівського ТМіР «Лісівник» поблизу с. Сновичі в урочищі «Вовчі Гори» було виявлено автомобіль марки Форд-Сієра, при поверхневому огляді якого в салоні авто виявлено предмет схожий на вогнепальну зброю. Власник авто (житель одного із навколишніх сіл) не зміг пояснити інспекторам походження зброї.

        На місце події було негайно викликано слідчо-оперативну групу Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області. Під час проведення слідчо- оперативних заходів працівниками поліції із даного автомобіля було вилучено  зброю, яка за попереднім оглядом являється гвинтівкою часів Другої світової війни системи «Маузер» модель 9 та споряджена набоями типу 7.92 х 57 мм. Слід зазначити, що така зброя була на озброєнні німецької армії до кінця Другої світової війти.

        Після проведення відповідних процесуальних дій порушника було доставлено у Золочівський ВП ГУ НП у Львівській області, де працівниками Інспекції складено протокол за порушення правил полювання відповідно до ст.85ч.1 КУпАП.

Image

 Image

 Image

 
< Попередня   Наступна >