У Івано-Франківську сформували басейнову раду річки Дністер Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-11-2018

        Сьогодні, 15 листопада, у м. Івано-Франківськ начальник Інспекції Микола Маланич взяв участь у перших установчих зборах зацікавлених сторін щодо формування басейнової ради річки Дністер.

        До складу басейнової ради подали заявки водокористувачі, представники освіти та науки, громадські організації, представники органів влади та інші зацікавлені особи, всього надійшло 75 заяв.

        Організацією процесу установчих зборів займається Дністровське басейнове управління водних ресурсів.

        Під час заходу було сформовано склад басейнової ради Дністра, розглянуто проект Положення про басейнову раду річки Дністер, обрано голову та його заступника, а також утворено секретаріат басейнової ради.

        В установчих зборах також взяли участь начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк, заступник міністра екології та природних ресурсів України з питань євроінтеграції Микола Кузьо, заступник Голови Держводагентства України Павло Гвозденко, представник Дністровського басейнового комітету з республіки Молдова, національний спеціаліст проектів ОБСЄ Анна Жовтенко та інші.

        Начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк зазначив, що створення басейнової ради сприятиме забезпеченню інтегрованого управління водними ресурсами у межах території річкового басейну, співпраці центральних та місцевих органів влади, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань у досягненні доброго екологічного та хімічного стану поверхневих вод.
Image
 
 Image
 
< Попередня   Наступна >