Для львівських вчителів проведуть тренінг щодо відмови від пластику Надрукувати Надіслати електронною поштою

06-12-2018

        У неділю, 9 грудня, для львівських вчителів організують хакатон-тренінг на тему відмови від пластику. Під час хакатону «No plastic, kids» також створять методичні рекомендації для підготовки уроків про пластик.

        «Хакатон — це найзручніший сучасний тип заходу, під час якого команди вирішують певну проблему в обмежений період часу. У кінці нашого хакатону кожна з команд представить свій результат перед журі. Переможці отримають винагороди та необхідну підтримку під час доопрацювання та запуску свого проекту» –цитує прес-служба Львівської міськради одну з організаторок хакатону Христину Келеман.

        Під час тренінгу-хакатону також виступатимуть провідні спікери, які поділяться знаннями з екології. Серед них співкоординаторка Zero waste Lviv Діана Попфалуші, засновник міжнародного благодійного фонду «Коровай» та координатор освітньої платформи «Відкривай Україну» у Львівській області Назар Цюк та педагогиня з креативним підходом до вивчення екології Марія Мех.

        Організатори забезпечать усіх учасників необхідними матеріалами та харчуванням, однак для участі у події потрібна попередня реєстрація. Тренінг проходитиме у готелі «Жорж».


https://zaxid.net/news/

 
< Попередня   Наступна >