Результати операції «Новорічна ялинка» Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-01-2019

        Державною екологічною інспекцією у Львівській області в рамках операції «Новорічна ялинка» здійснено письмове попередження керівників лісогосподарських підприємств, керівників установ природно-заповідного фонду, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування про вжиття заходів щодо охорони, збереження та використання хвойних насаджень, розроблено та погоджено з органами державної влади план спільних заходів державного контролю під час періоду заготівлі та реалізації хвойних насаджень в період підготовки до нового 2019 року.

        Спільно з представниками лісогосподарських підприємств та органів Національної поліції було створено мобільні групи щодо виявлення фактів незаконного вирубування дерев хвойних порід, перевірки транспортних засобів на предмет законності перевезення новорічних ялинок. Крім цього, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації серед населення за участю представників лісогосподарських підприємств, органів виконавчої влади та органів Національної поліції.

        Відділом державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Інспекції проведено 16 заходів державного контролю в офіційних місцях продажу дерев хвойних порід у м. Львові, в ході яких виявлені порушення правил порядку придбання та збуту об’єктів рослинного світу. На порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення, згідно ч.1 ст.88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та передано до органів судової влади.

 
< Попередня   Наступна >