Директора Турківського ДЛГП «Галсільліс» засуджено за незаконні рубки лісу Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-01-2019

        Працівниками Інспекції під час проведення плановою перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Турківським ДЛГП ЛГП «Галсільліс» в період з 15.10 по 03.11.2015 року виявлено факти незаконного виписування лісорубних квитків на проведення  рубок лісу об'ємом 974,3 м³  ліквідної деревини  на площі 27,8  га.

        Розрахований розмір шкоди, заподіяної лісу становив 6 764 602 грн.

        Матеріали перевірки в порядку ст. 214 Кримінально-процесуального Кодексу України 06.11.2015 року було скеровано в УСБУ у Львівській області.

        Самбірським міським районним судом Львівської області 27 грудня 2018 року за матеріалами вищезазначеної перевірки винесено вирок у кримінальній справі, яким колишнього директора Турківського ДЛГП “Галсільліс” визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 367 Кримінального Кодексу України і призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки з позбавленням права обіймати керівні посади у суб'єктах господарювання, які займаються лісозаготівлею строком на 3 роки без сплати штрафу. Відповідно до ст. 75 Кримінального Кодексу України, засуджену особу звільнено від відбування основного покарання з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки. Встановлено іспитовий строк тривалістю 2 роки.

        Крім цього, вироком суду зобов'язано стягнути із засудженої особи в користь Львівської обласної ради шкоду завдану кримінальним правопорушенням в розмірі 5 224471 грн.
 
< Попередня   Наступна >