Інспекція прийняла участь в заключному семінарі з безпеки хвостосховищ басейну річки Дністер Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-01-2019

         Заступник начальника відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів Ігор Вірт прийняв участь у заключному семінарі з безпеки хвостосховищ промислових підприємств, які впливають на басейн річки Дністер, що відбувся 22 січня 2019 року в приміщенні інформаційно-просвітницького Орхуського центру (м. Київ).

Image 

        Представлення результатів дослідження поточного стану хвостосховищ території басейну річки Дністра та обговорення рекомендацій для формування Плану управління басейном Дністра відбулось за участі команди проекту Глобального екологічного фонду «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» також за участі представників Міністерства сільського господарства, регіонального розвитку та навколишнього середовища Республіки Молдова, Міністерства екології та природних ресурсів України, Дністровського басейнового управління водних ресурсів, представників підприємств-операторів хвостосховищ, зокрема ДП «Роздільське гірничо-хімічне підприємство «Сірка».

        У ході засідання сторони обговорили соціально-економічні аспекти експлуатації хвостосховищ та обмінялись думками між сторонами Проекту щодо подальшого застосування результатів дослідження поточного стану хвостосховищ.

 

        Зазначимо, що в рамках проекту ОБСЄ проводить дослідження поточного стану хвостосховищ та їх впливу на поверхневі води. Бенефіціаром проекту є Міністерство екології та природних ресурсів України.
Image 
 
< Попередня   Наступна >