Департамент екології та природних ресурсів прозвітував за проведену роботу у 2018 році Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-01-2019

        Сьогодні, 28 січня керівництво та особовий склад Інспекції взяли участь у засіданні, під час якого директор Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник підвів підсумки роботи за 2018 рік.

Image

       Оприлюднивши звіт із якісними та кількісними показниками Руслан Гречаник сформулював основні завдання на 2019 рік за напрямками: зменшення забруднення водних об’єктів, скорочення шкідливих викидів в атмосферне повітря, зменшення кількості відходів у Львівській області, стабілізація екологічної рівноваги в зоні впливу діяльності гірничих підприємств, ефективне природокористування та оптимізація економічного механізму природокористування. Окремо відзначив позитивну співпрацю із Державною екологічною інспекцією у Львівській області та успішний досвід обміну інформацією.

        Участь у засіданні взяли також представники громадськості, зокрема громадських організацій, а також державних установ та організацій.

 Image

 Image

 Image

 
< Попередня   Наступна >