Представники ТОВ «Сокар Петролеум» не допустили Інспекцію до проведення перевірки Надрукувати Надіслати електронною поштою

30-01-2019

       Працівниками Інспекції на підставі Плану заходів державного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України на 2019 рік та Плану комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік заплановано проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Сокар Петролеум», саме об’єктів на території Львівської області.

        Державними інспекторами здійснено виїзд для проведення планової перевірки, проте представниками ТОВ «Сокар Петролеум» було прийняте рішення про недопущення до проведення перевірки. Посадовими особами Інспекції в присутності директора Західного регіонального управління ТОВ «Сокар Петролеум» складено акт про недопущення на об’єкт для проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

        Враховуючи вищенаведене, Інспекцією будуть скеровані листи до прокуратури Львівської області та Головного управління Національної поліції у Львівській області для використання в роботі, прийняття відповідного управлінського рішення та вжиття заходів реагування.

 
< Попередня   Наступна >