Мешканці стривожені екологічною ситуацією ус. Брониця Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-02-2019

        Вчора, 12 лютого начальник Інспекції Микола Маланичпровів особистий прийом громадян,які стривожені екологічною ситуацією внаслідок несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів у с. Брониця Дрогобицького району.

        Обговорено питання щодо проведених у 2018 році Інспекцією з даного приводу перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства КП «Комбінат міського господарства»та вжитих заходів впливу до порушників. Начальник Інспекції зазначив, що відповідальних осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності та надано приписи щодо усунення виявлених порушень. Крім цього, підприємству нараховано збитки та пред’явлено претензії про відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушень вимог природоохоронного законодавства, на загальну суму понад 58 тис.грн.

        Микола Маланич звернув увагу, що Львівським окружним адміністративним судом розглядається справа, де Інспекцію залучено третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача (якими є громадяни, що звернулися на особистий прийом). Наразі Інспекція готує додаткові пояснення по вказаній справі.

 
< Попередня   Наступна >