Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак відвідає Львів Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-02-2019

        В п’ятницю, 22 лютого 2019 року Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак відвідає з робочим візитом місто Львів.

        В рамках поїздки міністр зустрінеться із студентами Українського католицького Університету, для яких прочитає відкриту лекцію. Місце проведення: м. Львів, конференц-зала №113 Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 9/ 1 поверх ), початок о 11:00 год.                    

        Крім цього,  Остап Семерак візьме учать в Семінарі з питань реалізації Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (ОВД) та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (СЕО) у Західному регіоні України.

        Під час семінару буде проаналізовано виконання західними регіонами України перших результатів роботи нової європейської моделі процедури оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки, яка стала обов`язковою для державних програм, генпланів, містобудівних планів, стратегій розвитку областей, державних та місцевих галузевих програм. Нагадаємо, що відповідно до неї всі довгострокові програми розвитку оцінюються із врахуванням наслідків для довкілля.

        О 15:00 год заплановано брифінг для представників ЗМІ, місце проведення: м. Львів, Велика сесійна зала Львівської обласної ради (вулиця Володимира Винниченка, 18), початок: 14:00 год.

        Акредитація ЗМІ до 16:00 год четверга 21 лютого 2019 року за телефоном: (044) 206 31 01 або (097) 54 54 514.

 
< Попередня   Наступна >