В Інспекції відбувається виставка малюнків дітей з особливими потребами Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-02-2019

        У приміщенні Державної екологічної інспекції у Львівській області відбувається виставка дитячих малюнків «Любіть Україну» благодійного фонду «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» (м. Золочів), арт-гуртка «Сонечко», де художним керівником є Галина Гевко.

        Мета художньої виставки – показати внутрішній світ дітей, молоді з особливими потребами, їхні почуття та любов до рідної країни через художнє мистецтво.

Image 

Image

        Вже понад 5 років діти та молодь займаються малюванням у арт-гуртку «Сонечко», фахівці фонду допомагають дітям та молоді з особливими потребами віднайти себе, покращувати свій емоційно-психологічний стан за допомогою мистецтва, відкривати у собі нові таланти.

        На виставці експонується 20 художніх робіт. Представлені малюнки дуже щиримі, яскраві і надзвичайно змістовні. Діти мріють про щастя, мир, любов, про величні досягнення України, вони знають, якою хочуть бачити Україну. 

Image

Image 

        Представники Благодійного фонду ««Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» спільно з «Карітас-Золочів УГКЦ» та за підтримки  Львівської освітньої фундації вирішили організувати пересувну виставку дитячих малюнків «Любіть Україну», про яку так довго мріяли  юні художники. Як зазначають організатори, дитячі шедеври вражають своєю оригінальністю та безпосередністю та вірять, що вони надихатимуть кожного глядача на краще розуміння та сприйняття слів «любіть Україну».

        «Ці діти переважно мають серйозні проблеми зі здоров’ям, чи то фізичним, чи психологічним, але не дивлячись на це, вони намагаються сприймати щось прекрасне і відображати це в своїх малюнках» – розповів президент благодійного фонду о. Михайло Сукмановський, а також наголосив, що ця експозиція виставлятиметься по всій Україні і не тільки, та буде представлена у Верховній Раді.

  Image

 

         Слід зазначити, що автори малюнків – 15 дітей-вихованців Благодійного фонду “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами”, який функціонує при храмі Блаженного Миколая Чарнецького у місті Золочеві Львівської області. Юні особливі художники були неодноразовими переможцями Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів малюнка, їхні художні роботи експонувались у виставках і в інших країнах світу.

  Image

 

 Image

 Image

 

 
< Попередня   Наступна >