Остап Семерак завітав до Львова з робочим візитом Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-02-2019

        Сьогодні, 22 лютого з робочим візитом до Львова завітав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

        Свою поїздку Міністр розпочав із зустрічі з студентами, педагогами та представниками природоохоронних служб, для яких прочитав відкриту лекцію в приміщенні Українського католицького Університету.

Image

        Під час зустрічі Остап Михайлович зазначив: «Охорона природного середовища починається зі свідомості кожного, адже навіть «кава з собою» у термогорнятку, а не в пластиковому чи паперовому стакані зменшує обсяги побутових відходів! Кожному необхідно почати з себе!».

        Окрім того, Міністр наголосив, що сьогодні треба змінити стиль життя та господарства людини, аби запобігти незворотнім процесам, які відбуваються у природі, зокрема зміна клімату. «Бог створив світ, в якому ми живемо, тому нам потрібно його берегти», - додав Остап Семерак. - Коли ми говоримо про нашу країну, то перед нами стоїть завдання зробити усе задля того, щоб вона була успішною».

 

        У підсумку зустрічі Міністр відповів на питання студентів, що стосувалися парникового ефекту, програми поводження з відходами, стану українських чорноземів тощо.

Image

 Image

 
< Попередня   Наступна >