Ведмедиця Ласка вже у новій домівці Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-02-2019

        Сьогодні, 28 лютого начальник Інспекції Микола Маланич разом із начальником Управління охорони біорізноманіття та біобезпеки Міністерства екології та природних ресурсів України Ганною Богданович, директором Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Русланом Гречаником та представниками громадськості відвідали Ведмежий Притулок Домажир, який прийняв ще одну ведмедицю.

Image 

Image 

        Нагадаємо, декілька тижнів тому ведмедицю Ласку разом з іншими ведмедями та левами тимчасово перевезли із сумнозвісного Покровського звіринця до приватного зоопарку в Запорізькій області. Після ретельного ветеринарного огляду та щеплень команда «КЛУБУ 4 ЛАПИ» транспортували притравлювальну ведмедицю у Ведмажий Притулок Домажир. Після приїзду ведмедиця отримає всю медичну допомогу для того аби відновитись після довгих років жахів, що вона пережила.

  Image

     Image

  В ході зустрічі спільно із керівництвом Ведмежого Притулок Домажир було обговорено шляхи вирішення проблеми утримання диких тварин у неволі, пропозиції щодо внесення змін до законодавчих актів та налагодження співпраці громадськими активістами з метою визволення із неволі ведмедів, що знаходяться на території Львівської області.

 Image

        Завершили зустріч відвідинами мешканців, що перебувають у Ведмежому Притулку.

 Image

 Image

 

 
< Попередня   Наступна >