В Інспекції обговорено шляхи співпраці для боротьби із спалюванням сухої рослинності Надрукувати Надіслати електронною поштою

06-03-2019

         6 березня 2019 року в Державній екологічній інспекції у Львівській області проведено нараду із представниками об’єднаних територіальних громад Львівщини. Основне питання, яке стало підставою для обговорення - вжиття заходів щодо недопущення спалювання населенням сухої рослинності і її залишків та притягнення до порушників до адміністративної відповідальності.

Image 

        Захід відбувся за участю представників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства і департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

        Під час наради йшлося про повноваження, якими наділені місцеві громади відповідно до законодавства України у сфері охорони навколишнього природного середовища, зокрема, увагу акцентовано на заходах, спрямованих на недопущення спалювання сухої рослинності.

         Учасники зустрічі мали нагоду обговорити проблемні моменти в частині притягнення порушників до відповідальності за вчинене порушення та висловити свої пропозиції для налагодження дієвої співпраці, яка буде максимально ефективною для попередження випадків спалювання сухої рослинності.
Image 
 
< Попередня   Наступна >