15-19 квітня 2019 року відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-03-2019

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує до участі у курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», які проводитиме Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 15-19 квітня 2019 року.

        Навчально-тематичний план курсів (36 годин) передбачає такі навчальні модулі: охорона атмосферного повітря та водних ресурсів; поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами; здійснення інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря; охорона земельних ресурсів та зелених насаджень; дозвільні документи на викиди і скиди забруднюючих речовин, утворення і розміщення відходів; первинний облік та спостереження, правила технічної експлуатації газоочисних установок; методики розрахунку збитків за понадлімітні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря; забруднення та засмічення водних та земельних ресурсів; методи інструментально-лабораторного контролю (моніторингу); зміни у законодавстві та, насамперед, на виконання вимог Угоди про асоціацію Україною та ЄС; впровадження оцінки впливу виробничої діяльності на довкілля у напрямку реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища; поводження з відходами тощо.

        Після закінчення курсів та успішного проходження випускного тестування слухач отримає свідоцтво встановленого зразка та набір нормативно-законодавчих актів відповідно до тематики курсів (близько 300 одиниць) в електронному вигляді.

        Курси підвищення кваліфікації відбудуться в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: м. Київ-35, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Реєстрація слухачів 15 квітня о 13 год; початок занять о 13 годині 30 хв; закінчення занять 19 квітня о 12 год.

        До висвітлення питань, винесених на розгляд слухачів, крім фахівців державної екологічної академії залучаються спеціалісти Мінприроди та Державної екологічної інспекції України.

        Додаткову інформацію щодо організації та навчальної програми курсів Ви можете отримати у Чумака Євгена Борисовича – тел. 098-428-61-37, 050-412-68-24, e-mail: .
 
< Попередня   Наступна >