Будь свідомим! Не викидай пластикові корки від харчових продуктів! Надрукувати Надіслати електронною поштою

12-03-2019

        Нагадуємо, у приміщенні Державної екологічної інспекції у Львівській області в рамках кампанії «Корок життя» розміщений контейнер для збору пластикових кришечок від харчових продуктів.

         Працівники Інспекції активно долучаються до даної кампанії шляхом збору кришечок на роботі та вдома, залучаючи рідних та друзів. Так, гарний приклад подають діти начальника Інспекції Миколи Маланича, які самостійно зібрали орієнтовно 2 кг кришечок.

 Image

Image

Image

         Нагадуємо, кампанія «Корок життя» є безстроковою та спрямована на надання хворим із легеневою гіпертензією медичного обладнання, благодійної допомоги за наявності у них потреби в цьому. Кампанія полягає у зборі пластикових корків від харчової пластикової тари; здачі пластикових корків на підприємство із переробки вторинної сировини; перерахування підприємством коштів на рахунок ЛМБФ «Сестри Даліли» за пластикові корки; придбання ЛМБФ «Сестри Даліли» медичного обладнання, надання благодійної допомоги хворим із легеневою гіпертензією.

        Закликамо усіх зменшити шкідливий вплив пластику на навколишнє середовище Львова та Львівської області та долучатися до цієї та схожих акцій зі збору вторсировини.
 
< Попередня   Наступна >