У Львові проходить Х Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-03-2019

        Сьогодні, 21 березня начальник Інспекції Микола Маланич взяв участь у Х Міжнародній агропромисловій виставці та форумі з розвитку фермерства.

Image 

        Слід зазначити, що  це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

        Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

        Цьогорічний захід орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, а також – діджиталізація сільського господарства.

        До участі в Агропорті у Львові запрошено фермерів та господарів з Львівської, Волинської, Рівенської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, а також з інших регіонів України.

        У 2019 році особлива увага приділяється сталому розвитку (SDG) сільських територій, що буде охоплювати комплекс питань та проблематики: від диверсифікації економіки на рівні громад, до соціальної сфери та безпечності харчових продуктів.

 
< Попередня   Наступна >