Роман Конопада відвідав найсучаснішу лінію з вирощування саджанців Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-03-2019

        Сьогодні, 21 березня в селищі Брюховичі, що біля Львова запущено найсучаснішу в Україні лінію з вирощування саджанців із закритою кореневою системою за шведською технологією.

Image 

        «На базі ДП «Львівський лісовий селекційно-насіневий центр» за кошти обласного бюджету в розмірі 3,5 млн грн, які були виділені держлісгоспам створено умови для вирощення в рік понад 10 млн саджанців» - акцентував голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

        «Ми горді, що такі сучасні технології сьогодні є саме в Брюховичах - селищі, яке асоціюється з легенями Львова'' - наголосив селищний голова Володимир Доманський.
Image
 Image
        Слід зазначити, що після виходу на повну потужність даний центр зможе забезпечити садивним матеріалом лісові господарства усієї західної України. Завдяки кардинальній зміні підходів до насінництва лісівники отримали можливість вирощувати стійкий і продуктивний ліс. Установлена автоматизована лінія за одну зміну дає до 200 тисяч саджанців, схожість яких завдяки роботі техніки та якісному насінню — стовідсоткова.
 
< Попередня   Наступна >