Василь Стрищак взяв участь в практичний тренінг “Все для еколога на підприємстві -2019” Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-03-2019

          Сьогодні, 22 березня за участю заступника начальника Інспекції Василя Стрищака та експертів-екологів проводиться практичний тренінг “Все для еколога на підприємстві -2019”.

Image 

        Екозахід організований редакцією журналу “ECOBUSINESS. Екологія підприємства" спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації з метою забезпечення професійної спільноти актуальною інформацією задля підвищення кваліфікації у сфері екологічної безпеки та поводження з відходами, охорони водних та земельних ресурсів, атмосферного повітря тощо.

Image

        В ході проведення тренінгу учасники мають змогу структурувати свої знання за різноманітними екологічними напрямками:

-         Комплексна практична інформація для організації ефективної системи екологічної безпеки на підприємствах України у 2019 році;

-         Робота еколога з дотриманням норм чинного природоохоронного законодавства;

-         Роз’яснення головних «гострих» запитань на прикладах в форматі діалогу з експертом;

-         Навчання в форматі діалогу з експертом;

-         Можливість поставити персональні запитання заздалегідь і отримати на них гарантовану відповідь.

Image

        Зазначимо, що такого роду практикуми проводяться в 5 найбільших містах України.            

        За результатом проведених практикумів, спілкування з професійними екологами, фахівці редакції журналу “ECOBUSINESS. Екологія підприємства” зберуть найактуальніший досвід і випустять посібник «Все для еколога на підприємстві-2019». Кожен учасник практикуму отримає спеціальні умови на його отримання.

 
< Попередня   Наступна >