«Комбінат міського господарства» у місті Дрогобич порушує вимоги природоохоронного законодавства Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-03-2019

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській  області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства комунальним підприємством «Комбінат міського господарства» м. Дрогобич.

        В ході перевірки встановлено, що  комунальне підприємство на території автотранспортної дільниці в м. Дрогобич по вул. П. Орлика, 15 здійснює несанкціоноване складування твердих побутових відходів, не забезпечує роздільне збирання твердих побутових відходів та не проводить первинний облік поводження з відходами, які утворюються на підприємстві, що є порушенням ст. 17, 33, 35-1 Закону України «Про відходи». Крім цього, перевіркою виявлено невиконання вимог дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

        За результатами проведеної перевірки у відповідності до ст. 82,  82-1, ч1 ст.78, ч.2 ст.79 Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідальних  посадових осіб підприємства притягнуто до адмінвідповідальності та видано припис про усунення виявлених  порушень природоохоронного законодавства.
 
< Попередня   Наступна >