Мисливські господарства Львівщини окреслили перспективи розвитку на 2019 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-03-2019

Image 

        Вчора, 26 березня, відбулась розширена нарада користувачів мисливських угідь Львівської області. У нараді взяли участь начальник Інспекції Микола Маланич, заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник,  начальник Львівського ОУМЛГ Анатолій Дейнека та інші.

        Image

        Нарада розпочалась з нагородження представників мисливських господарств Львівщини за їх високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий особистий внесок.
        В межах зустрічі начальник Львівського управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека розповів про стан та перспективи розвитку мисливського господарства. Відтак, мова йшла про інвестиції у мисливське господарство, збільшення чисельності основних видів мисливської фауни в порівнянні з попередніми роками та пропоновані зміни перспективного мисливського господарства. «Наша основна мета - зберегти та примножити багатства природи», -зазначив Анатолій Дейнека.

Image

        Крім цього, учасники наради окреслили проблемні питання галузі серед яких порядок надання у користування мисливських угідь, плата за користування мисливськими угіддями, заборони полювання у природно - заповідному фонді, ліміти використання мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, раннє випалювання сухої рослинності сільськогосподарських угідь у весняний період, в час розмноження звірів та птахів тощо.

 

 

 
< Попередня   Наступна >