У Києві проходить Міжнародна виставка Waste Water Management 2019 Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-04-2019

        9-10 квітня, у Виставковому центрі АККО Інтернешнл, що у м. Київ проходить Міжнародна виставка обладнання і технологій поводження з муніципальними та промисловими стічними водами WASTE WATER MANAGEMENT-2019.
Image
 

 Image

        Участь в заході разом із директором департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Русланом Гречаником взяв начальник Інспекції Микола Маланич.

 Image

        Сьогодні, у перший день форуму відбулась панельна дискусія щодо реформи законодавства в сфері поводження зі стічними водами. Окрім цього, обговорили питання сучасного обладнання та технології очистки стічних вод.
        Вже завтра, 10 квітня, будуть говорити про залучення інвестицій у водну галузь та про басейнову раду, як ключовий інструмент реформи водного сектору, а також про проектування та будівництво об'єктів водного сектору.

        Зазначимо, що міжнародна виставка Waste Water Management 2019 присвячена змінам законодавства в галузі регулювання будівництва об'єктів водного господарства та сучасним технологіям проектування і будівництва. Учасники тематичних заходів виставки зможуть дізнатися про шляхи вирішення проблем та впровадження рішень у ланцюгу замовник - проектувальник - генеральний підрядник, а також про особливості реалізації проектів за участю міжнародних фінансових організацій.

 

 

 
< Попередня   Наступна >