Працівників Інспекції не допущено до проведення перевірки ТзОВ «Бальтазар» Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-04-2019

        В Інспекції на розгляді знаходиться звернення гр. Семенюка Я.Ф. щодо припинення незаконного будівництва ТОВ «Бальтазар» на території Винниківської міської ради в прибережній захисній смузі р. Марунька та ставка-водойми. На підставі погодження Міністерства екології та природних ресурсів України на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) Інспекцією заплановано проведення позапланової перевірки ТОВ «Бальтазар». 

        На початку перевірки державними інспекторами здійснено виїзд за юридичною адресою підприємства, де будь-які представники чи уповноважені особи ТОВ «Бальтазар» відсутні. Крім цього, посадовими особами Інспекції здійснено виїзд на територію біля земельної ділянки у м. Винники по вул. Ломоносова, орендарем якої є ТОВ «Бальтазар», та встановлено, що територія даної земельної ділянки огороджена по периметру металевим парканом (на земельній ділянці будь-які особи відсутні, роботи по будівництву не проводились). Працівниками Інспекції складено акт про недопущення на об’єкт для проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

        Враховуючи вищенаведене, у зв’язку з недопущенням посадових осіб Інспекції для проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Бальтазар», Інспекцією скеровано листи в прокуратуру Львівської області та Головне управління Національної поліції у Львівській області для використання в роботі, прийняття відповідного управлінського рішення та вжиття заходів реагування.

 
< Попередня   Наступна >