Інспекція відзначила День довкілля проведенням акції Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-04-2019

        Традиційно, у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. З цієї нагоди організовуються флеш-моби, акції та конкурси, які мають на меті привернути увагу кожного громадянина до проблем навколишнього природного середовища та нагадати про необхідність дбайливого ставлення до природних ресурсів.

Image 

        Символічно, що у такий день за ініціативи Державної екологічної інспекції у Львівській області та депутата Львівської міської ради Тараса Гупала проведено спільну акцію, спрямовану на виявлення та попередження фактів випалювання сухої рослинності та її залишків – проблеми, яка на сьогоднішній день набула особливо загрозливого характеру через масштабні підпали сухостою.

        Спільно з представниками ЛКП «Муніципальна варта», Державної служби з питань надзвичайних ситуацій за участю небайдужої молоді та свідомих місцевих мешканців проведено рейд територією лісопарку у мікрорайоні Левандівка у Львові, а також організовано роз’яснювальну бесіду, щоб черговий раз нагадати про шкідливість спалювання рослинності, про негативний вплив такої діяльності на довкілля, на здоров’я людей та про передбачену законом відповідальність за вчинення подібних порушень (стаття 77-1 та частина 1 статті 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

       Державна екологічна інспекція у Львівській області і надалі проводитиме такі заходи та закликає усіх долучатися до них. Адже метою таких акцій є збільшення відповідальності кожного українця за навколишнє природне середовище, за збереження та відновлення природних багатств.

 
< Попередня   Наступна >