Інспекція ознайомилася з міжнародним досвідом поводження з ртуттю Надрукувати Надіслати електронною поштою

30-05-2019

        Начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Василь Ярошик прийняв участь у міжнародній конференції «Приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть та її впровадження – пріоритет для збереження здоров’я та довкілля», яка відбулася у Львові 28-29 травня 2019 року.

        Мета конференції – активізувати приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть та її впровадження.

        Учасникам заходу представлено на розгляд питання світового та європейського досвіду впровадження Мінаматської конвенції про ртуть, сучасні технології перероблення ртутновмісних відходів, поводження з ртутновмісними відходами в Україні, виклики на шляху до приєднання України до Мінаматської конвенції про труть та її ефективне впровадження.

        З вітальним словом до учасників звернувся заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко. В роботі конференції прийняли участь представники міжнародних організацій, зокрема: Юха Ронкайнен (ООН Довкілля), Джон Лотофт та Крік Вестін (Шведське агентство охорони природи), Єлєна Лимберіді (ЄЕБ), Марія Ліппа (Екоконсаатинг), Олег Печенюк (IPEN), Голар Ходжаян (Вірменські жінки за здоров’я та здорове довкілля).
Image 
 
 
< Попередня   Наступна >