До уваги суб’єктів господарювання! Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-07-2014

        На адресу Держекоінспекції надійшла інформація від суб’єктів господарювання про отримання останніми пропозицій різних установ та організацій, які спеціалізуються з надання послуг у сфері дотримання вимог природоохоронного законодавства.

         Зокрема, йдеться про те, що зазначені організації пропонують підприємствам свої послуги в частині надання допомоги у виготовленні дозвільної документації, перед початком проведення держінспекторами планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства. 

 

            У зв’язку з цим повідомляємо, що Державна екологічна інспекція у Львівській області жодного відношення до таких дій не має.

        Квартальні плани роботи Держекоінспекції розміщені на офіційних сайтах Держекоінспекції України http://dei.gov.ua та Держекоінспекції у Львівській області http://dei.lviv.ua, таким чином відкриті для вільного доступу зацікавлених осіб.

        При цьому звертаємо увагу на те, що право на виготовлення дозвільної документації мають лише ті організації, які отримали на те відповідну ліцензію.

 
< Попередня   Наступна >