Анонс
У МРГ «Старичі» незаконно вбито самку дикого кабана

13-07-2017

         Працівниками Держекоінспекції  у Львівській області спільно з єгерською службою МРГ «Старичі» на території мисливсько – рибальського господарства  «Старичі» біля с. Коти, що у Яворівському районі виявлено застрелену групою браконьєрів самку дикого кабана. Розмір шкоди, заподіяної тваринному світу внаслідок незаконно добутої самки дикого кабана становить 10 000грн.

Детальніше...
 
Результати планових перевірок діяльності лісових господарств

12-07-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено позапланові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства про охорону, захист, використання та відтворення лісів щодо законності проведення рубки лісу у лісових господарствах Львівської області.

        В ході проведення перевірки ДП «Дрогобицький ЛГ» виявлено незаконну рубку 307 дерев різних порід, що завдало шкоду навколишньому природному середовищу на суму 1 970 913 грн. Крім цього, на території Ралівської сільської ради, що безпосередньо прилягає до лісового масиву ДП «Дрогобицький ЛГ» виявлено незаконну рубку 106 дерев, розмір завданої шкоди довкіллю становить 411 150 грн. Матеріали перевірки скеровано в правоохоронні органи в порядку ст. 214 КПК України для встановлення винних осіб.
Детальніше...
 
Голова Лисиничівської сільської ради не виконує законні розпорядження Держекоінспекції

05-07-2017

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено перевірку виданого припису щодо усунення порушень природоохоронного законодавства у сфері охоронони навколишнього природного середовища Лисиничівською сільською радою.

Детальніше...
 
Розмір шкоди, завданої державі внаслідок розливу барди становить 1 220 976 грн

03-07-2017

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено заходи державного контролю на території Жовківського району.

         В ході проведення перевірки в межах населеного пункту Рава-Руська виявлено факти розливу барди. Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції було відібрано проби грунту.
Детальніше...
 
14-18 серпня 2017 року відбудуться курси підвищення кваліфікації екологічних служб суб’єктів господа

30-06-2017

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 14-18 серпня 2017 року.

Детальніше...
 
На території Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» незаконно зрубують дерева

29-06-2017

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства  про охорону, захист, використання та відтворення лісів Старосамбірським ДЛГП «Галсільліс». В ході проведення перевірки виявлено незаконну рубку дерев породи ялиця, розмір шкоди заподіяної державі становить 64 562грн.

Детальніше...
 
У с. Малехів було незаконно вивантажено люмінесцентні лампи

27-06-2017

         Під час проведення державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства  на території Малехівської сільської ради Пустомитівського району держінспкторами з ОНПС виявлено несанкціоноване вивантаження ТПВ, а саме люмінесцентні лампи на земельній ділянці розміром 6х4.5м.

Детальніше...
 
Завершено перевірку ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс»

23-06-2017

        Сьогодні, 23 червня 2017 року завершено позапланову перевірку ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс».

        В результаті перевірки встановлено, що підприємством проведені роботи по рекультивації забрудненої території, а саме:

- на місці врізки встановлено конструкцію П7 з посиленою металевою накладкою та два гідрозатвори на безіменному потічку;

- встановлені бонові загородження для запобігання забруднення нафтопродуктами поверхневих водотоків;

- знятий верхній промазучений шар грунту товщиною близько 10 см та об’ємом приблизно 14 м3, грунт вивезений на тимчасове зберігання в шламонакопичувач ЛВДС «5С».
Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь у засіданні оперативного штабу з ТЕБ та НС

22-06-2017

         Сьогодні, 22 червня 2017 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Зубка Г.Г. відбулося засідання оперативного штабу з ТЕБ та НС з метою затвердження плану заходів щодо поводження із ТПВ у Львові за участі начальника Держекоінспекції Миколи Маланича.

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь в нараді щодо поводження з ТПВ

21-06-2017

         Сьогодні, 21 червня 2017 року у Львові під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Зубка Г.Г. відбулася нарада щодо поводження із твердими побутовими відходами за участі начальника Держекоінспекції Миколи Маланича.

Детальніше...
 
Не спалюйте суху рослинність!

21-06-2017

       Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає не спалювати суху рослинність та сміття.

         Нагадуємо, при згорянні рослинних залишків у повітря викидається величезна кількість шкідливих речовин, зокрема окиси азоту, чадний газ, важкі метали та низка канцерогенних сполук, що викликають ракові захворювання. Крім цього, спалювання сухої трави завдає значної шкоди дикій фауні: руйнує перші виводки зайця-русака, кладки яєць птахів, ґрунтовий покрив. Часто призводить і до знищення осель та господарських угідь. Слід зазначити, що за нормальних природних умов, перегниваючи листя повертає в грунт поживні речовини, а зола, що утворюється при згорянні – значно знижує родючість!
Детальніше...
 
Проводиться перевірка ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс»

16-06-2017

        15 червня 2017 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області розпочато позапланову перевірку ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс».

        В ході обстеження місця витоку дизпалива, що сталося 29.05.2017р. внаслідок незаконної врізки виявлено, що під час аварійно-ліквідаційних робіт формування ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс» встановлено 2 гідрозатвори на безіменному потічку, сліди райдужних плям на поверхні води річок Яблунька та Стрий відсутні. Витоку дизпалива на грунт не спостерігається.
Детальніше...
 
Незаконна зрізка дерев у ДП «Старосамбірське ДГ» завдала державі збитків на суму 110 824 грн

16-06-2017

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено заходи державного контролю на території Старосамбірського району Львівської області. В ході перевірки  поблизу с. Тисовиця в кв.1 Головецького лісництва ДП «Старосамбірське ЛМГ» виявлено незаконну рубку 22 дерев породи ялиця, сосна та смерека. Крім цього, біля лісового масиву Головецького лісництва  виявлено готову лісопродукцію, а саме: 10 хлистів довжиною 16-19 метрів породи сосна, смерека та ялиця. Слід зазначити, що виявлена незаконна рубка проведена на території, що належить до територій природно – заповідного фонду України, а саме Регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди». 

Детальніше...
 
Проводиться конкурс «Екологічно чистий населений пункт»

15-06-2017

         На території Львівської області серед міст обласного та районного значення, селищ та сіл проводиться щорічний обласний конкурс «Екологічно чистий населений пункт». Переможцями Конкурсу визначаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів з:

Детальніше...
 
Незаконна зрізка дерев у ДП «Дрогобицьке ДГ» завдала державі збитків на суму 852 218,53 грн

14-06-2017

         В рамках розгляду звернення громадянина Держекоінспекцією у Львівській області проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства про охорону, захист, використання та відтворення лісів щодо законності проведення рубки лісу в кварталі 82 виділу 2.2 пл.2,5 га Гаївського лісництва ДП «Дрогобицьке лісове господарство» .

Детальніше...
 
По вул. Куліша обгоріли та згоріли повністю 12 дерев

13-06-2017

        Під час проведення державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства  на території Галицького району м. Львова по вул. Куліша (навпроти ТРЦ «Форум») внаслідок пожежі закинутого кіоску працівниками Держекоінспекції виявлено 12 дерев, що обгоріли та згоріли повністю порід модрина, ялина колюча, ялівець, черешня, липа та каштан.

Детальніше...
 
У львівському аеропорту запобігли перевезенню небезпечного вантажу

10-07-2017

        10 червня 2017 року у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького зупинено спробу перевезення радіоактивного вантажу. 

Детальніше...
 
У Держекоінспекції відбулося засідання колегії

09-06-2017

        8 червня 2017 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

Детальніше...
 
В урочищі «Черешнева дорога» виявлено 16 загиблих поросят
31-05-2017
        В рамках проведення заходів державного контролю на території Жовківського району працівниками Держекоінспекції у Львівській області перевірено інформацію жителя с. Гребінці Жовківського району щодо викинутих загиблих поросят в урочищі «Черешнева дорога». Із виїздом на місце події держінспекторами з ОНПС виявлено 16 загиблих поросят віком 2-3 місяці, викликано працівників поліції та повідомлено працівників Держпродспоживслужби у Жовківському районі.
Детальніше...
 
Витік нафтопродуктів у Турківському районі

29-05-2017

        29 травня 2017 року спеціалістами Держекоінспекції здійснено виїзд в с. Бориня Турківського району, де був виявлений вихід нафтопродуктів (дизельне паливо) ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс». Причиною виходу нафтопродуктів стала розгерметизація від кримінальної врізки зловмисників у діючий продуктопровід. Перекачка дизельного палива по продуктопроводу зупинена, аварійно-відновлювальні формування філії приступили до ліквідації забруднення.

Детальніше...
 
Проведено ще одну зустріч із школярами

26-05-2017

        Спеціалісти Держекоінспекції приймають активну участь у формуванні екологічної культури і світогляду школяра, шляхом проведення виховних уроків на природоохоронну тематику у навчальних закладах.

Детальніше...
 
Незаконне рибальство у Золочівському та Радехівському районах

26-05-2017

        Під час проведення заходів держконтролю за недопущенням порушення громадянами вимог природоохоронного законодавства на території Львівської області держінспекторами виявлено грубі порушення правил рибальства.

Детальніше...
 
У пункті пропуску «Краковець» затримано радіаційний вантаж

24-05-2017

         24 травня 2017 року спеціалістами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Львівської області у МАПП «Краковець»  із рейсового автобуса знято пасажира, який в особистих речах перевозив джерело іонізуючого випромінювання, що за виглядом нагадує прилади військового призначення.

Детальніше...
 
Боянецька сільська рада не виконала припис Держекоінспекції

24-05-2017

        Державною екологічною інспекцією у Львівській області проведено позапланову перевірку Боянецької сільської ради Жовківського району, на території якої у лютому цього року виявлено скотомогильник приблизною площею 3 га та надано припис щодо усунення виявлених порушень.

Детальніше...
 
За результатами співбесіди 7 претендентів стали громадськими інспекторами

19-05-2017

        Державна екологічна інспекція у Львівській області інформує, що за результатами співбесіди, що відбулась 12 травня 2017рокук і у якій взяли участь 14 претендентів, до числа громадських інспекторів з охорони довкілля зараховано 7 осіб.

 
З Днем вишиванки!

18-05-2017

Державна екологічна інспекція у Львівській області вітає усіх з Днем вишиванки!

Image

Image

 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 126 з 166