Анонс
Микола Маланич взяв участь у засіданні оперативного штабу з ТЕБ та НС

22-06-2017

         Сьогодні, 22 червня 2017 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Зубка Г.Г. відбулося засідання оперативного штабу з ТЕБ та НС з метою затвердження плану заходів щодо поводження із ТПВ у Львові за участі начальника Держекоінспекції Миколи Маланича.

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь в нараді щодо поводження з ТПВ

21-06-2017

         Сьогодні, 21 червня 2017 року у Львові під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Зубка Г.Г. відбулася нарада щодо поводження із твердими побутовими відходами за участі начальника Держекоінспекції Миколи Маланича.

Детальніше...
 
Не спалюйте суху рослинність!

21-06-2017

       Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає не спалювати суху рослинність та сміття.

         Нагадуємо, при згорянні рослинних залишків у повітря викидається величезна кількість шкідливих речовин, зокрема окиси азоту, чадний газ, важкі метали та низка канцерогенних сполук, що викликають ракові захворювання. Крім цього, спалювання сухої трави завдає значної шкоди дикій фауні: руйнує перші виводки зайця-русака, кладки яєць птахів, ґрунтовий покрив. Часто призводить і до знищення осель та господарських угідь. Слід зазначити, що за нормальних природних умов, перегниваючи листя повертає в грунт поживні речовини, а зола, що утворюється при згорянні – значно знижує родючість!
Детальніше...
 
Проводиться перевірка ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс»

16-06-2017

        15 червня 2017 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області розпочато позапланову перевірку ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс».

        В ході обстеження місця витоку дизпалива, що сталося 29.05.2017р. внаслідок незаконної врізки виявлено, що під час аварійно-ліквідаційних робіт формування ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс» встановлено 2 гідрозатвори на безіменному потічку, сліди райдужних плям на поверхні води річок Яблунька та Стрий відсутні. Витоку дизпалива на грунт не спостерігається.
Детальніше...
 
Незаконна зрізка дерев у ДП «Старосамбірське ДГ» завдала державі збитків на суму 110 824 грн

16-06-2017

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено заходи державного контролю на території Старосамбірського району Львівської області. В ході перевірки  поблизу с. Тисовиця в кв.1 Головецького лісництва ДП «Старосамбірське ЛМГ» виявлено незаконну рубку 22 дерев породи ялиця, сосна та смерека. Крім цього, біля лісового масиву Головецького лісництва  виявлено готову лісопродукцію, а саме: 10 хлистів довжиною 16-19 метрів породи сосна, смерека та ялиця. Слід зазначити, що виявлена незаконна рубка проведена на території, що належить до територій природно – заповідного фонду України, а саме Регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди». 

Детальніше...
 
Проводиться конкурс «Екологічно чистий населений пункт»

15-06-2017

         На території Львівської області серед міст обласного та районного значення, селищ та сіл проводиться щорічний обласний конкурс «Екологічно чистий населений пункт». Переможцями Конкурсу визначаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів з:

Детальніше...
 
Незаконна зрізка дерев у ДП «Дрогобицьке ДГ» завдала державі збитків на суму 852 218,53 грн

14-06-2017

         В рамках розгляду звернення громадянина Держекоінспекцією у Львівській області проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства про охорону, захист, використання та відтворення лісів щодо законності проведення рубки лісу в кварталі 82 виділу 2.2 пл.2,5 га Гаївського лісництва ДП «Дрогобицьке лісове господарство» .

Детальніше...
 
По вул. Куліша обгоріли та згоріли повністю 12 дерев

13-06-2017

        Під час проведення державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства  на території Галицького району м. Львова по вул. Куліша (навпроти ТРЦ «Форум») внаслідок пожежі закинутого кіоску працівниками Держекоінспекції виявлено 12 дерев, що обгоріли та згоріли повністю порід модрина, ялина колюча, ялівець, черешня, липа та каштан.

Детальніше...
 
У львівському аеропорту запобігли перевезенню небезпечного вантажу

10-07-2017

        10 червня 2017 року у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького зупинено спробу перевезення радіоактивного вантажу. 

Детальніше...
 
У Держекоінспекції відбулося засідання колегії

09-06-2017

        8 червня 2017 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

Детальніше...
 
В урочищі «Черешнева дорога» виявлено 16 загиблих поросят
31-05-2017
        В рамках проведення заходів державного контролю на території Жовківського району працівниками Держекоінспекції у Львівській області перевірено інформацію жителя с. Гребінці Жовківського району щодо викинутих загиблих поросят в урочищі «Черешнева дорога». Із виїздом на місце події держінспекторами з ОНПС виявлено 16 загиблих поросят віком 2-3 місяці, викликано працівників поліції та повідомлено працівників Держпродспоживслужби у Жовківському районі.
Детальніше...
 
Витік нафтопродуктів у Турківському районі

29-05-2017

        29 травня 2017 року спеціалістами Держекоінспекції здійснено виїзд в с. Бориня Турківського району, де був виявлений вихід нафтопродуктів (дизельне паливо) ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс». Причиною виходу нафтопродуктів стала розгерметизація від кримінальної врізки зловмисників у діючий продуктопровід. Перекачка дизельного палива по продуктопроводу зупинена, аварійно-відновлювальні формування філії приступили до ліквідації забруднення.

Детальніше...
 
Проведено ще одну зустріч із школярами

26-05-2017

        Спеціалісти Держекоінспекції приймають активну участь у формуванні екологічної культури і світогляду школяра, шляхом проведення виховних уроків на природоохоронну тематику у навчальних закладах.

Детальніше...
 
Незаконне рибальство у Золочівському та Радехівському районах

26-05-2017

        Під час проведення заходів держконтролю за недопущенням порушення громадянами вимог природоохоронного законодавства на території Львівської області держінспекторами виявлено грубі порушення правил рибальства.

Детальніше...
 
У пункті пропуску «Краковець» затримано радіаційний вантаж

24-05-2017

         24 травня 2017 року спеціалістами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Львівської області у МАПП «Краковець»  із рейсового автобуса знято пасажира, який в особистих речах перевозив джерело іонізуючого випромінювання, що за виглядом нагадує прилади військового призначення.

Детальніше...
 
Боянецька сільська рада не виконала припис Держекоінспекції

24-05-2017

        Державною екологічною інспекцією у Львівській області проведено позапланову перевірку Боянецької сільської ради Жовківського району, на території якої у лютому цього року виявлено скотомогильник приблизною площею 3 га та надано припис щодо усунення виявлених порушень.

Детальніше...
 
За результатами співбесіди 7 претендентів стали громадськими інспекторами

19-05-2017

        Державна екологічна інспекція у Львівській області інформує, що за результатами співбесіди, що відбулась 12 травня 2017рокук і у якій взяли участь 14 претендентів, до числа громадських інспекторів з охорони довкілля зараховано 7 осіб.

 
З Днем вишиванки!

18-05-2017

Державна екологічна інспекція у Львівській області вітає усіх з Днем вишиванки!

Image

Image

 
Не спалюйте суху рослинність!

17-05-2017

        Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає не спалювати суху рослинність та сміття.

       Нагадуємо, при згорянні рослинних залишків у повітря викидається величезна кількість шкідливих речовин, зокрема окиси азоту, чадний газ, важкі метали та низка канцерогенних сполук, що викликають ракові захворювання. Крім цього, спалювання сухої трави завдає значної шкоди дикій фауні: руйнує перші виводки зайця-русака, кладки яєць птахів, ґрунтовий покрив. Часто призводить і до знищення осель та господарських угідь. Слід зазначити, що за нормальних природних умов, перегниваючи листя повертає в грунт поживні речовини, а зола, що утворюється при згорянні – значно знижує родючість.

Детальніше...
 
Результати кризового моніторингу території Грибовицького сміттєзвалища

16-05-2017

        На виконання  наказів Держекоінспекції України  №85 від 18.07.2016р.,  №123 від 15.09.16р. спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції надалі проводиться кризовий моніторинг поверхневих вод в 9 створах та ґрунтів у зоні впливу полігону ТПВ ЛКП «Збиранка».

         Станом на 15.05.2017 року з початку 2017 року спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю відібрано 99 проб поверхневих вод та 28 об'єднаних проб грунтів.
Детальніше...
 
На території Сокальського району виявлено незаконне розміщення відходів

13-05-2017

         В рамках здійснення заходів державного контролю держінспекторами з ОНПС на території Сокальського району виявлено несанкціоноване розміщення відходів біля породного відвалу шахти «Відродження» на території Межирічанської сільської ради орієнтовною площею (двома насипами) 400м2 та 200м2.

Детальніше...
 
12 травня 2017 року відбудеться співбесіда з претендентами на громадських інспекторів

11-05-2017

        Завтра, 12 травня 2017 року о 11:00 год. у приміщенні актового залу Держекоінспекції у Львівській області відбудеться співбесіда із претендентами на громадських інспекторів з охорони довкілля.

 
Місця несанкціонованих сміттєзвалищ Буського району

11-05-2017

         В рамках здійснення заходів державного контролю держінспекторами з ОНПС на території Буського району виявлено місця несанкціонованого зберігання відходів та відповідно засмічення земельних ділянок орієнтовними площами:

Детальніше...
 
На території Буського району незаконно вивантажено сміття

10-05-2017

         В рамках здійснення заходів державного контролю держінспекторами з ОНПС виявлено несанкціоноване вивантаження твердих побутових відходів на території Боложинівської сільської ради Буського району неподалік с. Заводське на землях лісового фонду, що знаходяться у користуванні  ДП «Буський лісгосп». Орієнтовний об’єм вивантаженого сміття 84 м.куб. на загальній площі 56 м.кв. Власників відходів не встановлено, працівниками Держекоінспекції складено акт обстеження території.

Детальніше...
 
У с. Жулин Стрийського району виявлено незаконну врізку у нафтопровід

05-05-2017

         Сьогодні 05 травня 2017 року на 149-150 км дільниці «Броди-Держкордон» нафтопроводу «Дружба» неподалік с. Жулин Стрийського району Львівської області виявлений вихід нафти внаслідок розгерметизація відводу (шлангу) від кримінальної врізки зловмисників у діючий нафтопровід. Перекачка нафти по нафтопроводу зупинена, аварійно-відновлювальні формування філії приступили до ліквідації забруднення.

Детальніше...
 
Не спалюйте суху рослинність!

04-05-2017

         Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає не спалювати суху рослинність та сміття.

      Нагадуємо, при згорянні рослинних залишків у повітря викидається величезна кількість шкідливих речовин, зокрема окиси азоту, чадний газ, важкі метали та низка канцерогенних сполук, що викликають ракові захворювання. Крім цього, спалювання сухої трави завдає значної шкоди дикій фауні: руйнує перші виводки зайця-русака, кладки яєць птахів, ґрунтовий покрив. Часто призводить і до знищення осель та господарських угідь. Слід зазначити, що за нормальних природних умов, перегниваючи листя повертає в грунт поживні речовини, а зола, що утворюється при згорянні – значно знижує родючість!

Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 126 з 158