Анонс
Потічок в районі вул. Трускавецької забруднено невідомою зеленою речовиною

16-01-2018

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проводиться регулярний моніторинг потічка, що протікає на території Франківського району м. Львова (район вулиці Трускавецької). Сьогодні, 16 січня 2018 року, близько 11:00 год. виявлено скид невідомої речовини, що призвела до забарвлення води у зелений колір. 

Детальніше...
 
Держінспекторами з ОНПС виявлено забруднення прибережно-захисної смуги р. Солотвина

12-01-2018

          Працівниками Держекоінспекції проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Буського району Львівської області. В ході здійснення перевірки виявлено факт несанкціонованого розміщення твердих побутових та будівельних відходів на земельній ділянці орієнтовною площею 48м.кв., що знаходиться у прибережній захисній смузі річки Солотвина на території Буської міської  ради. Власників відходів не встановлено.

Детальніше...
 
Результати операції «Новорічна ялинка»

10-01-2018

         Протягом грудня-січня Держекоінспекцією проводилася операція «Новорічна ялинка». Рейдові групи у складі державних інспекторів з ОНПС спільно із громадськими інспекторами з охорони довкілля, працівниками Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та головного управління Національної поліції у Львівській області здійснювали патрулювання у лісових угіддях, на шляхах реалізації та ринках міста.

Детальніше...
 
З 1 січня 2018 року сортування сміття стало обов’язковим

10-01-2018

        Держекоінспекція у Львівській області нагадує, що з початку 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.

         Законодавчо це врегульовано статтями 31, 33, 35 та 35-1 Закону України «Про відходи». Дані поправки до Закону відповідають двом Директивам ЄС – 1999/31/EC та 2008/98/EC, які врегульовують поводження із сміттям у країнах Європи. Вони надають чітку послідовність дій із відходами, а також визначають класифікацію сміття та порядок скорочення кількості відходів на полігонах.
Детальніше...
 
Результати лабораторних аналізів проб грунту, відібраних в місцях зберігання кислих гудронів

05-01-2018

        Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції було відібрано проби ґрунту на території Грибовицької сільської ради на місці  зберігання кислих гудронів.

         За результатами проведених лабораторних досліджень спеціалістами виявлено перевищення норм відносно фону:
Детальніше...
 
У водозабір «Ріпне» потрапила нафтовмісна суміш

04-01-2018

         Працівниками Держекоінспекції у Львівській області здійснено виїзд на територію Попелівської сільської ради Дрогобицького району, де у лісовому масиві  виявлено витікання на денну поверхню нафтовмісної суміші з покинутих шурфів-колодязів. Дана суміш потрапила в безіменний потічок, який є притокою р. Тисмениця.

Детальніше...
 
Результати кризового моніторингу території Грибовицького сміттєзвалища за 2017 рік

03-01-2018

        На виконання наказів Держекоінспекції України № 85 від 18.07.2016р.,  № 123 від 15.09.16р. та № 704 від 22.11.17р. спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області протягом 2017 року проводився кризовий моніторинг поверхневих вод та ґрунтів у зоні впливу полігону твердих побутових відходів ЛКП «Збиранка». Протягом року відібрано 342 проби поверхневих вод та 68 об'єднаних проб грунтів.

         За результатами  проведених досліджень поверхневих вод спостерігалися наступні тенденції:
Детальніше...
 
Держекоінспекція закликає відмовитись від поліетиленових пакетів!

21-12-2017

        З використанням поліетилену у побуті вже давно борються активісти у всьому світі. Трильйони тонн поліетилену щороку опиняються на смітнику, заражаючи землю токсичними речовинами. Однак, в Україні ж поки немає жодного закону, який би обмежував продаж або ж взагалі заборонив продавати поліетиленові пакети.

         Держекоінспекція у Львівській області закликає зменшити використання або взагалі відмовитись від них та нагадує про шкоду пластикових пакетів для довкілля:
Детальніше...
 
Держінспекторами з ОНПС активно проводиться «Операція «Новорічна ялинка-2017»

20-12-2017

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області було проведено заходи державного контролю в місцях можливої торгівлі та реалізації хвойних насаджень на території Жовківського району.

         Слід зазначити, що в ході рейдових перевірок в містах Рава-Руська та Жовква фактів незаконної торгівлі ялинками не виявлено.
Детальніше...
 
Результати досліджень проб грунту, відібраних біля місць зберігання гудронів

18-12-2017

        Держекоінспекцією проведено лабораторні дослідження проб ґрунту,  відібраних 27.11.2017 на території  Грибовицької сільської ради  біля місць зберігання кислих гудронів.

Детальніше...
 
Діти отримали подарунки до дня Святого Миколая

15-12-2017

        15 грудня 2017 року працівники Держекоінспекції стали помічниками Святого Миколая та відвідали із невеличким дійством дитячий будинок «Рідний дім» у с. Корналовичі Самбірського району.  Вихованці почули від Святого Миколая теплі слова, натомість потішили своїми щирими  розповідями, піснями та віршами. В подарунок діти отримали необхідні речі та солодощі.

Детальніше...
 
Василь Стрищак взяв участь в засіданні стосовно ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал»

13-12-2017

        Вчора, 13 грудня 2017 року, відбулося засідання робочої групи з розслідування обвалу, який утворився внаслідок діяльності ПАТ «СТебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» і напрацювання заходів із забезпечення екологічної рівноваги на території Стебницького калійного родовища.  

        Під час зустрічі обговорено необхідність повторного обстеження території гірничого відводу з метою виявлення фактів потрапляння вод річки Вишниця та інших поверхневих вод у підземні виробітки рудника № 2 та оформлення дефектного акту з напрацюванням першочергових заходів, що потребують реалізації.

Детальніше...
 
Держінспекторами виявлено незаконну зрізку 15 дерев

12-12-2017

        В рамках розгляду звернення проведено заходи державного контролю щодо фактів незаконної зрізки зелених насаджень по вулиці Самбірській у м. Комарно Городоцького району.

        В ході проведення держконтролю парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Парк XVII ст.» держінспекторами з ОНПС виявлено незаконну зрізку зелених насаджень в кількості 13 шт., а також зрізку вітровальних дерев у кількості 2 шт. Сума збитків, завданих довкіллю становить 14 290 грн.

 

Детальніше...
 
Правоохороців нагороджено відзнаками за заслуги в зоні АТО

08-12-2017

        Сьогодні, 08 грудня 2017 року Микола Маланич як заступник голови Всеукраїнського об’єднання учасників проведення антитерористичної операції до Дня Збройних сил України відзначив правоохоронців, які  виконували спеціальні службові завдання на сході держави. Зокрема, на урочистому зібранні вручив відзнаки «За службу державі» оперативникам Управління захисту економіки у Львівській області, які у різні періоди з честю виконували покладені на них обов’язки у зоні проведення антитерористичних дій.

Детальніше...
 
Василь Стрищак взяв участь у Громадській раді

07-12-2017

        Вчора, 06 грудня 2017 року, відбулося засідання Громадської ради за участю заступника начальника Держекоінспекції В. Стрищака та директора Департаменту екології та природних ресурсів  Львівської облдержадміністрації Р. Гречаника.

Порядок денний передбачав обговорення наступних питань:
Детальніше...
 
Працівника Держекоінспекції нагороджено відзнакою «3 БТрО ЗАВЖДИ ВІРНИЙ»

07-12-2017

        Держекоінспекція інформує про те, що вчора, 06 грудня 2017 року, з нагоди Дня Збройних Сил України працівника Держекоінспекції Юрія Верескуна було нагороджено відзнакою ветеранської спілки воїнів антитерористичної операції «3 БТрО ЗАВЖДИ ВІРНИЙ» за представленням голови обласної ради Олександра Ганущина.

Детальніше...
 
У передноворічний період посилюється держконтроль щодо заготівлі та реалізації ялинок

06-12-2017

         З метою зменшення незаконних зрізок та реалізації хвойних насаджень протягом грудня-січня Держекоінспекцією проводиться операція «Новорічна ялинка». Рейдові групи у складі державних інспекторів з ОНПС спільно із громадськими інспекторами з охорони довкілля, працівниками Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та  головного управління Національної поліції у Львівській області здійснюють патрулювання у лісових угіддях та на шляхах реалізації. Представники рейдових груп здійснюють перевірку документів на право придбання та реалізації новорічних ялинок, а саме товарно-транспортні накладні встановленого зразка з відповідними відмітками відвантажувача, виданої лісогосподарськими підприємствами.

Детальніше...
 
Держінспекторами виявлено незаконну зрізку 76 дерев

05-12-2017

        В рамках розгляду звернення депутата Львівської міської ради п. Р. Іванціва проведено заходи державного контролю щодо фактів незаконної зрізки зелених насаджень у м. Львові в районі вулиць Абхазька-Леннона-Студинського.

        В ході проведення держконтролю держінспекторами з ОНПС виявлено незаконну зрізку зелених насаджень на земельній ділянці з частковим поверхневим плануванням території у кількості 76 штук різних порід. Крім цього, важкою технікою повалено 9 та викорчувано 15 пнів. Сума збитків, завданих довкіллю становить 52 589,5 грн.
Детальніше...
 
Посадових осіб ТОВ «АВЕ-Львів» та ТОВ «Грінера» притягнуто до адмінвідповідальності

04-12-2017

         Держекоінспекція у Львівській області інформує, що ситуація стосовно місць  перевантаження твердих побутових відходів в межах та за межами м. Львова знаходиться на постійному контролі держінспекторів з ОНПС. Зокрема, за ненадання інформації на запит Держеконспекції щодо стану експлуатації  майданчика по вул. Північній, який обслуговує ТОВ «АВЕ-Львів» та за надання неправдивої інформації стосовно майданчика по вул. Богданівській, 11, що обслуговує ТОВ «Грінера», у відповідності до ст.188-5 КУпАП до адміністративної відповідальності притягнуто посадових осіб вище вказаних підприємств.

 
Держекоінспекція інформує

01-12-2017

       Відповідно до наказів Державної екологічної інспекції у Львівській області від 27.11.2017 № 133-в та №134-в, у період з 01 по 25 грудня 2017 року начальник Держекоінспекції Маланич Микола Миколайович перебуватиме у відпустці.

       На час відпустки його обов’язки виконуватиме в.о. першого заступника начальника Держекоінспекції - Конопада Роман Михайлович.

 
ТзОВ «Компанія Орфей» не виконує приписи Держекоінспекції

01-12-2017

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Компанія Орфей» щодо виконання виданого припису про усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства.

         В результаті перевірки встановлено, що підприємством припис виконано не в повному обсязі, а саме – не отримано дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
Детальніше...
 
Результати перевірки асфальтного заводу ЛКП «ШРП Галицького району»

01-12-2017

        В рамках розгляду звернення громадян працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено позапланову перевірку стосовно достовірності фактів порушення вимог природоохоронного законодавства в частині охорони атмосферного повітря асфальтним заводом ЛКП «ШРП Галицького району».

         В ході перевірки встановлено, що підприємством здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами без відповідного дозволу, а також регулярно не виконуються видані Держекоінспекцією приписи на усунення виявлених порушень.
Детальніше...
 
Держінспекторами з ОНПС виявлено незаконну зрізку 190 дерев

30-11-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено позапланові перевірки за дотриманням вимог природоохоронного законодавства Дрогобицьким ДЛГП «Галсільліс» та ДП «Дрогобицьке ЛГ».

         В ході проведення перевірки ДП «Дрогобицьке ЛГ» держінспекторами з ОНПС виявлено факт незаконної вирубки 190 дерев в  кварталі 27 виділ 16 Дрогобицького лісництва Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс». Сума шкоди завдана лісу становить 1 012 771,42 грн.
Детальніше...
 
Відбулася зустріч з німецькими інженерами стосовно моніторингу ситуації навколо Стебника

29-11-2017

        Вчора, 28 листопада 2017 року за участю начальника Держекоінспекції Миколи Маланича відбулася зустріч із представниками «Тюрінгійської агенції Єропейських програм» Федеративної Республіки Німеччина щодо напрацювання спільних шляхів вирішення проблеми у межах гірничого відводу рудника №2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

        Під час зустрічі було обговорено позиції обласної влади щодо участі українських науковців у процесі стабілізації ситуації та наголошено на важливості підтримки міжнародної спільноти шляхом залучення іноземних грандів.

Детальніше...
 
В Дрогобичі по вул. Сахарова проведено заходи держконтролю

29-11-2017

        В рамках проведення заходів державного контролю держінспектором з ОНПС Львівської області здійснено виїзд на територію Дитячої юнацької спортивної школи, що знаходиться у м. Дрогобич по вул. Сахарова, 2а.

         Інформуємо про те, що вчора, 28 листопада 2017 року, працівник школи випадково у бочку, в якій містився гіпохлорид натрію долив соляну кислоту, що призвело до реакції та задимлення підвального приміщення. На місце події було викликано працівників Дрогобицього райвідділу головного управління ДСНС у Львівській області для ліквідації наслідків ситуації. Із виїздом на місце «надзвичайники» нейтралізували задимлену бочку на шкільному подвір’ї великою кількістю води.

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь в зустрічі із головами комісій Громадської ради

28-11-2017

         Вчора, 27 листопада 2017 року у сесійній залі Львівської облдержадміністрації за участю начальника Держекоінспекції М. Маланича та директора Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Р. Гречаника відбулася зустріч керівництва Львівської облдержадміністрації та Львівської облради із головами комісій Громадської ради.

Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 126 з 273