Анонс
Синоптики прогнозують підйом рівня води у гірських ріках

13-07-2018

         Впродовж 13 липня на території Львівської області можливий суттєвий підйом рівня води у річках. За інформацією прес-служби ДСНС, підйом рівня води очікують на річках басейнів Сяну та Дністра.

Детальніше...
 
ФОП Гевко Г.В. засмічує прибережну захисну смугу р. Яблунька

13-07-2018

         Держінспектором з ОНПС Львівської області в рамках розгляду звернення гр. Білика В.М. проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ФОП Гевко Віктор Миколайович.

Детальніше...
 
У Львівському прес-клубі обговорювали питання стосовно Грибовицього сміттєзвалища

13-07-2018

        Вчора, 12 липня 2018 року, начальник Інспекції Микола Маланич взяв участь у засіданні Львівського прес-клубу на тему: «Реконструкція Грибовицького сміттєзвалища за новим планом від 7 червня 2018 року. Чи дозволь Київ відновити полігон ТПВ у зоні головного Європейського вододілу?». В обговоренні взяли участь також директор Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник, директор Департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Сергій Сало, директор ЛКП «Збиранка» Віталій Пугач, еколог МБО «Екологія-Право-Людина» Алла Войціховська та інші.

Детальніше...
 
Результати обстеження місця перевантаження ТПВ ТОВ «АВЕ – Львів»

12-07-2018

        Працівниками Інспекції в рамках здійснення державного контролю у сфері поводження з відходами здійснено виїзд з метою обстеження місця перевантаження ТПВ  ТОВ «АВЕ - Львів» за адресою м. Львів, вул. Північна, 1.

        На час обстеження на майданчику проводились роботи по завантаженню  ТПВ на великагабаритні транспортні засоби для подальшого вивозу відходів.
Детальніше...
 
Обстежено територію ТзОВ «Грінера»

12-07-2018

         Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Львівській області 11 липня 2018 проведено обстеження майданчика по перевантаженню твердих побутових відходів за адресою м. Львів вул. Богданівська, 11.

Детальніше...
 
13-17 серпня 2018 року відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служ

12-07-2018

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 13-17 серпня 2018 року.

Детальніше...
 
На Львівщині оголосили надзвичайну пожежну небезпеку

11-07-2018

        11 липня Центр з гідрометеорології оголосив пожежну небезпеку (5-й клас) на території Львівської області. Це найвищий рівень ризику виникнення пожеж і це означає, що не можна розводити вогнища в лісах, парках, бо це може призвести до виникнення масштабних пожеж в екосистемах.

Детальніше...
 
Сьогодні офіційно відкрито Ведмежий притулок «Домажир»

11-07-2018

         Сьогодні, 11 липня 2018 року, за участю начальника Інспекції Миколи Маланича відбулося офіційне відкриття Ведмежого притулку «Домажир» – унікального зоозахисного та освітнього проекту, що реалізується на Львівщині за сприяння Міжнародної благодійної організації «ЧОТИРИ ЛАПИ» (Австрія).

Детальніше...
 
На Самбірщині створять нацпарк «Королівські Бескиди»

10-07-2018

        Національний природний парк «Королівські Бескиди» створять на території Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП ЛГП «Галсільліс». Його площа становитиме майже 9 тис. га.

Детальніше...
 
Результати кризового моніторингу території Грибовицького сміттєзвалища

11-07-2018

         На виконання наказів Держекоінспекції України № 85 від 18.07.2016 року та № 704 від 22.11.17 року спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції проводиться кризовий моніторинг поверхневих вод та ґрунтів у зоні полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка».

        За перше півріччя 2018 року в межах кризового моніторингу відібрано 109 проб поверхневих вод та 44 об'єднаних проби ґрунту. Всього за 2016 - 2018 роки відібрано 607 проб поверхневих вод та 152 об'єднані проби ґрунтів. Останній відбір проб у зоні полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка» здійснено 05 липня 2018 року.

Детальніше...
 
Інспекцією нараховано збитки за незаконний забір гравію

10-07-2018

        Державною екологічною інспекцією у Львівській області розглянуто матеріали, скеровані Дрогобицьким ВП ГУНП у Львівській області стосовно незаконного забору піщано-гравійної суміші із річки Бистриця.

Детальніше...
 
Результати перевірки Немирівської селищної ради

10-07-2018

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області було проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Немирівської селищної ради Яровівського району.

Детальніше...
 
На Жовківщині виявлено відходи тваринного та невідомого погодження

09-07-2018

        Спеціалістами Держекоінспекції у Львівській області проведено заходи держконтролю на території Жовківського району, де, за інформацією громадського інспектора з охорони довкілля, зафіксовано випадки порушення вимог природоохоронного законодавства.

Детальніше...
 
КП «Оброшин» завдало державі збитки на суму 518 871,91 грн

09-07-2018

        Працівниками Інспекції було проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства КП «Оброшин».

        За результатами проведеної перевірки виявлено порушення ст. 44 Водного Кодексу України та ст. 17 Закону України «Про відходи», за що відповідальних посадових осіб КП «Оброшин» притягнуто до адмінвідповідальності відповідно до ст.ст. 60, 82-1 та 82-4 КУпАП та видано припис на усунення виявлених порушень, який є обов’язковим до виконання. 
Детальніше...
 
В ППСПМ «Личаківський парк» пошкоджено 6 дерев різних порід

09-07-2018

        Працівниками Інспекції в рамках розгляду звернення громадян спільно з представником відділу екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міськради та директором ДП «Личаків-парк» проведено заходи державного контролю на території ППСПМ «Личаківський парк» зі сторони вул. Пасічної (трамвайне кільце).

Детальніше...
 
У парку «Снопківський» виявлено несанкціоноване сміттєзвалище

06-07-2018

        Сьогодні, 06 липня 2018 року, працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області спільно з представником ЛКП «Зелений Львів» проведено заходи державного контролю на території ППСПМ «Снопківський».

        В ході проведення рейдової перевірки встановлено факт влаштування несанкціонованого сміттєзвалища зі сторони стадіону «Україна».
Детальніше...
 
У Львівській ОДА обговорено механізм боротьби з контрабандою на кордоні

05-07-2018

        5 липня 2018 року начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич прийняв участь у засіданні Координаційної робочої групи з питань підвищення ефективності роботи митних органів, яка відбулась у Львівській ОДА під головуванням Олега Синютки. 

Детальніше...
 
Відбулась нарада для напрацювання шляхів підвищення експорту

05-07-2018

        5 липня 2018 року у Львівській ОДА відбулась нарада з питань реалізації експортного потенціалу Львівської області. До заходу, який провів очільник області Олег Синютка за участі почесних консулів та голів РДА, долучився начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич.

Детальніше...
 
Студенти Природничого коледж ЛНУ імені І.Франка відвідали Інспекцію

05-07-2018

        Вчора, 04 липня 2018 року, студенти Природничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка спеціальності «Екологія» (Прикордонний екологічний контроль) відвідали Державну екологічну інспекцію у Львівській області з метою ознайомлення із роботою державних структур екологічного спрямування.

Детальніше...
 
Мінприроди закликає приєднуватись до акції «Липень без пластику»

04-07-2018

         Міністерство екології та природних ресурсів України закликає всіх, хто вболіває за чистоту довкілля, приєднуватись до акції «Липень без пластику».

Детальніше...
 
Яворівський нацпарк відзначає 20-річчя

04-07-2018

       Сьогодні, 4 липня, начальник Інспекції Микола Маланич прийняв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Природоохоронні, екоосвітні, рекреаційно-туристичні та історико-культурні аспекти  сталого розвитку Розточчя». Захід приурочений до 20-річчя Яворівського національного природного парку та проводився з метою узагальнення результатів діяльності нацпарку.

Детальніше...
 
Посилено відповідальність за незаконну вирубку лісу

04-07-2018

       Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів".

        Закон спрямований на збереження лісового фонду країни шляхом обмеження внутрішнього споживання необроблених лісоматеріалів і посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за незаконне вирубування лісу та подальший його експорт поза митним контролем (контрабанду).

Детальніше...
 
Мешканців с. Лагодів турбує ситуація стосовно облаштування кар’єру

04-07-2018

       Вчора, 03 липня 2018 року начальник Інспекції Микола Маланич провів особистий прийом мешканців с. Лагодів, Перемишлянського району Львівської області.

        За словами представників громади ПП «Перемишляни Автошляхбуд» має намір облаштувати кар’єр та отримати спеціальний дозвіл на видобування піску в околицях с. Лагодів, що загрожує зникненню вод у сільських криницях і водоймах, знищенню археологічних пам’яток та рідкісних представників флори і фауни, занесених до Червоної книги України.

Детальніше...
 
В Інспекції введено у дію нову структуру

03-07-2018

        Інформуємо, що в Інспекції введено в дію нову структуру, відповідно до якої здійснюють діяльність наступні підрозділи:

-         Відділ державного нагляду (контролю) земельних ресурсів і надр;

-         Відділ державного нагляду (контролю) за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами;

Детальніше...
 
Державі відшкодовано збитки на суму 1 171 594 грн

03-07-2018

        В червні 2018 року за порушення вимог у сфері природоохоронного законодавства державі відшкодовано збитки на загальну суму 1 171 594 грн.

Детальніше...
 
Львівщина зустріла героїв

30-06-2018

       30 червня на Львівщина зустріла військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, які повернулися з району виконання завдань під час операції Об’єднаних сил.

         Героїв-військовослужбовців зустріли їх рідні, а також представники влади, волонтери, жителі міста та області. Участь у святковій церемонії приймав і начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич, який у 2014 та 2015 роках у складі 80 бригади захищав територіальну цілісність та суверенітет української держави в рамках проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей.

Image 

 

 

Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 127 - 252 з 544