Анонс
Відбулося засідання комісії з питань цивільного захисту

14-06-2018

Сьогодні, 14 червня 2018 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації за участю начальника Інспекції Миколи Маланича відбулося підсумовування роботи комісії із здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб.

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь в еко-проекті «Друге життя»

14-06-2018

        Сьогодні, 14 червня 2018 року Микола Маланич взяв участь в еко-проекті «Друге життя», що відбулося за ініціативи Компанії «Carlsberg Ukraine» у музейно-культурному комплексі «Львіварня», що по вул. Клепарівська, 18 у м. Львові.

         Основна мета проекту – привернення суспільства до екологічних проблем, пов’язаних із відсутністю культури сортування побутових відходів в Україні. Адже, відповідно до досвіду західних країн, роздільне збирання побутового сміття – це перша ступінь до циркулярної економіки, що надає змогу повторно використовувати матеріали, замість нагромадження їх на звалищах або спалювання.
Детальніше...
 
Внаслідок незаконної зрізки дерев державі завдано збитки на суму 13 954,41 грн.

13-06-2018

         Працівниками Інспекції в рамках розгляду звернення громадянина Вихора Б.І.  проведено позапланову перевірку Стрийського ДЛГП «Галсільліс».

        В ході проведення перевірки держінспекторами з ОНПС на території Стрийського ДЛГП «Галсільліс» виявлено самовільну рубку 3 дерев породи береза та дуб. Сума збитків, заподіяних державі становить 13 954,41 грн.

Детальніше...
 
Українці готові сортувати сміття, – еко-активісти

11-06-2018

Засновник проекту і керівник громадської організації "Україна без сміття" Євгенія Аратовська розповіла про власне дослідження – наскільки українці готові сортувати сміття.
https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

       Засновник проекту і керівник громадської організації "Україна без сміття" Євгенія Аратовська розповіла про власне дослідження – наскільки українці готові сортувати сміття.

Засновник проекту і керівник громадської організації "Україна без сміття" Євгенія Аратовська розповіла про власне дослідження – наскільки українці готові сортувати сміття.
https://24tv.ua/ukrayina_tag1119
Засновник проекту і керівник громадської організації "Україна без сміття" Євгенія Аратовська розповіла про власне дослідження – наскільки українці готові сортувати сміття.
https://24tv.ua/ukrayina_tag1119
Детальніше...
 
Відбулася виїзна нарада комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

08-06-2018

         06 червня 2018 року відбулася виїзна нарада робочої групи обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за участю заступника начальника Інспекції В. Стрищака стосовно ситуації, яка склалася внаслідок горіння торфу на торфополі в с.Ситихів Жовківського району.

         Слід зазначити, що станом на 14:20 год. 6 червня 2018 року було зафіксовано новий осередок горіння на зазначеному торфополі площею близько 4,0 га. Для ліквідації пожежогасіння було задіяно 8 одиниць техніки та 42 особи рятувальників ГУ ДСНС України у Львівській області.
Детальніше...
 
На Дрогобиччині виявлено незаконну зрізку 115 дерев

05-06-2018

        Працівниками Інспекції в рамках розгляду звернення громадянина  Фарими С.С. проведено позапланову перевірку Доброгостівської сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

         В ході проведення перевірки держінспекторами з ОНПС на території Доброгостівської сільської ради, за межами населеного пункту, в урочищі «Ясиновець» (на землях запасу сільської ради) виявлено незаконну зрізку 115 дерев різних порід. Сума збитків, заподіяних державі становить 113 353,94 грн.
Детальніше...
 
Проведено нараду стосовно стану очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій, 13

01-06-2018

         Вчора, 31 травня 2018 року, за участю заступника начальника Інспекції Василя Стрищака відбулось спільне засідання комісій охорони здоров’я, з питань розвитку та експлуатації ЖКГ ГР, екології та природних ресурсів при ЛОДА на тему: «Очисні споруди «Львівводоканалу».

Детальніше...
 
На території ПП «Кераміка» складують побутові відходи

29-05-2018

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області в рамках розгляду звернення громадянина Прийми В.В. проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Жовківського району.

         В ході здійснення рейдової перевірки працівниками Інспекції виявлено складування твердих побутовий відходів на території ПП «Кераміка». Оскільки, територія підприємства загороджена бетонними плитами, на її територію потрапити не вдалося. Фотофіксацію здійснено з дороги. На місце події викликано працівників Жовківського відділення поліції. У присутності заявника та представників поліції складено акт обстеження.
Детальніше...
 
Спалювання сухої рослинності призвело до пожежі в заказнику

23-05-2018

        Під час проведення Державною екологічною інспекцією у Львівській області планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Бродівською міською радою встановлено, що на території заказника «Кемпа» внаслідок випалювання сухої рослинності відбулась пожежа на площі орієнтовно 3,4719 га, чим порушено ст. 7, 26 Закону України «Про природно заповідний фонд». Відповідальність за це порушення передбачено ст.64 Закону України «Про природно заповідний фонд» та містить ознаки  статті 252 Кримінального кодексу України - «умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об'єктів природно-заповідного фонду».

Детальніше...
 
Інспекція провела обстеження території мулових майданчиків ЛМКП «Львівводоканал»

22-05-2018

        22.05.2018 року в межах проведення держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства в районі очисних споруд м.Львова працівниками Інспекції обстежено територію мулових майданчиків ЛМКП «Львівводоканал».

Детальніше...
 
Результати кризового моніторингу території Грибовицького сміттєзвалища

21-05-2018      

        На виконання наказів Держекоінспекції України №85 від 18.07.2016 року та №704 від 22.11.2017 року спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції у Львівській області надалі проводиться кризовий моніторинг поверхневих вод та ґрунтів у зоні полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка».

Детальніше...
 
День вишиванки в екологічній інспекції

17-05-2018

Image 

Детальніше...
 
На Жовківщині виявлено незаконне розміщення відходів

17-05-2018

        Під час проведення заходів державного контролю, працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області встановлено факт розміщення твердих побутових відходів у лісосмузі на відстані 100 м від повороту на м. Червоноград від м. Жовква. Об’єм висипаних твердих побутових відходів складає 1,5м*3м*7м.

Детальніше...
 
Проведено навчання на предмет дотримання вимог антикорупційного законодавства

15-05-2018

        Для здійснення постійного дієвого контролю керівниками структурних підрозділів за підпорядкованими працівниками, усунення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь та інших правопорушень в Державній екологічній інспекції у Львівській області постійно проводяться профілактичні заходи та заняття з особовим складом з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Детальніше...
 
Відбулася зустріч із школярами

14-05-2018

        На запрошення відділу освіти Підберізцівської сільської ради об’єднаної територіальної громади у школі с. Підберізці Пустомитівського району проведено урок-бесіду на тему «Роль екоінспекції в охороні довкілля».

Детальніше...
 
Результати досліджень проб грунту, відібраних на місці зберігання кислих гудронів

10-05-2018

       31.01.2018 року спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю були відібрані проби ґрунту на території Грибовицької сільської ради на місці зберігання кислих гудронів.

Детальніше...
 
Список діючих громадських інспекторів з охорони довкілля у Львівській області

08-05-2018

·        Новосад Віктор Михайлович

·        Пелех Роман Ігорович

·        Швайбер Іван Миколайович

·        Курій Михайло Михайлович

·        Васурчак Роман Ігорович

Детальніше...
 
Інформація щодо позбавлення повноважень та анулювання посвідчень громадських інспекторів

08-05-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області повідомляє, що за результатами проведеного аналізу результатів здійсненої роботи громадськими інспекторами з охорони довкілля та за результатами навчань, проведених 05 травня 2018 року наступних громадських інспекторів, які жодною мірою не брали участь у проведенні громадського контролю на підпорядкованій території та повністю ігнорували покладені на них обов’язки позбавлено повноважень та анульовано посвідчення (наказ від 08.05.18р. № 67-і):

Детальніше...
 
В селі Лелехівка Яворівського району незаконно зрізано 186 дерев

08-05-2018

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Яворівського району.

Детальніше...
 
У с. Винники Дрогобицького району виявлено незаконний забір гравію

07-05-2018

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області спільно з  працівниками УЗЕ у Львівській області ДЗЕ НП України та старшим слідчим Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Дрогобицького району.

Детальніше...
 
Голова смт. Немирів не виконує законні розпорядження Інспекції

05-05-2015

         За результатами проведених заходів державного контролю на території Немирівської селищної ради Яворівського району працівниками Інспекції виявлено несанкціоноване розміщення відходів. Відповідно до ст.ст. 12, 21 Закону України «Про відходи» та п.6 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.1998р. № 1217 «Про порядок виявлення та облік безхазяйних відходів» Інспекцією скеровано листи щодо вжиття заходів реагування на адресу Немирівської селищної ради.

Детальніше...
 
Львівська ОДА звернулась до Уряду із питанням підняття штрафів за випалювання сухостою

04-05-2018

        Сьогодні, 04 травня 2018 року, під головуванням Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка за участю начальника Інспекції Миколи Маланича відбулось засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо запобігання та протидії масовим пожежам у лісах, на торфовищах та сільгоспугіддях у літній період, а також стану підготовки місць масового відпочинку людей на водних об’єктах.

Детальніше...
 
Відбулася нарада з громадськими інспекторами з охорони довкілля

04-05-2018

        Сьогодні, 04 травня 2018 року, в приміщенні Інспекції відбулася нарада з громадськими інспекторами з охорони довкілля.

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень проб грунту, відібраних у с. Брониця

04-05-2018

        Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції здійснено лабораторні дослідження відібраних проб ґрунту на території Броницької сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

        За результатами проведених аналізів виявлено перевищення норм відносно фону:

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень проб грунту, відібраних на Роздільському ДГХП «Сірка»

03-05-2018

         Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено лабораторні дослідження відібраних проб ґрунту на північ від зберігання кислих  гудронів на території Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка», що у м. Новий Розділ Миколаївського району Львівської області.

Детальніше...
 
Інспекція внесла законопроект щодо посилення адмінвпливу за порушення природоохоронного законодавств

02-05-2018

         Більшість статей Кодексу України про адміністративні правопорушення в галузі охорони довкілля не змінювались з 1997 року та вже не відповідають сучасним економічним чинникам, а незначний розмір санкцій за порушення вимог природоохоронного законодавства унеможливлює належний рівень екологічної безпеки у державі.

        Внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення обумовлене необхідністю посилення адміністративної відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства, усунення протиріч між термінами у ресурсних Законах та Кодексі та підвищення ефективності здійснення державного контролю у сфері охорони довкілля.

Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 253 - 378 з 635