Анонс
З початку 2018 року до адмінвідповідальності притягнуто 98 паліїв

25-04-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області з початку пожежонебезпечного періоду 2018 року за фактом спалювання сухої рослинності притягнула до адміністративної відповідальності 98 осіб у вигляді штрафів на загальну суму 16 235 грн. Найбільше таких випадків зафіксовано на території Жовківського, Пустомитівського, Мостиського та Самбірського районів.

         Із настанням весняної пори почастішали випадки спалювання сухої трави. Як правило, громадяни, які її підпалюють, переконані, що таким чином вони роблять корисну справу. Та насправді - наражають на небезпеку здоров’я та життя людей і суттєво погіршують стан природного довкілля.
Детальніше...
 
Працівниками Інспекції здійснено виїзд на ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал»

24-04-2018

         Сьогодні, 24 квітня 2018 року, працівниками Інспекції здійснено виїзд  з метою оцінки подальшого впливу ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал» на навколишнє природне середовище.

        В ході виїзду встановлено, що на даний час не виконано наступні пункти, виданого Інспекцією припису:

Детальніше...
 
Голова Дублянської міської ради не виконує законні розпорядження Інспекції

23-04-2018

        В ході здійснення заходів державного контролю на території Дублянської міської ради Жовківського району 03 квітня 2018року працівниками Інспекції було виявлено несанкціоновані сміттєзвалища.

         Листами від 05 та 06 квітня 2018 року Інспекція зобов’язала міського голову м. Дублян до 20 квітня вжити заходи щодо ліквідації даних несанкціонованих сміттєзвалищ.
Детальніше...
 
День довкілля у ведмежому притулку "Домажир"

21-04-2018

        21 квітня 2018 року начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич долучився до заходів, що відбулися у ведмежому притулку «Домажир» з нагоди відзначення Дня довкілля.

        За підтримки департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, Яворівського національного природного парку відбулася презентація еко-туристичних локацій у ведмежому притулку «Домажир» та Яворівському національному природному парку. Організатор заходу – директор ведмежого притулку «Домажир» Ігор Николин.

Детальніше...
 
Під час держконтролю на Перемишлянщині затримано двох паліїв

20-04-2018

         Вчора, 19 квітня 2018 року, в рамках проведення державного контролю на території Перемишлянського району старший державний інспектор з ОНПС Григорій Гуль спільно із працівниками Перемишлянської райдержадміністрації та поліції здійснили виїзди у Боршівську, Чемеринецьку, Білецьку, Дунаївську та Вовківську сільські ради.

Детальніше...
 
Проведено лекцію для учнів Воютицької СЗШ І-ІІІст.

18-04-2018

         Сьогодні, 18 квітня 2018 року, державним інспектором з ОНПС Львівської області Гребенюком Сергієм Петровичем проведено екологічно-просвітницький захід для учнів різних класів Воютицької СЗШ І-ІІІ ст., що у Самбірському районі Львівської області.

Детальніше...
 
Будьте свідомі! Не спалюйте суху траву і листя!

18-04-2018

          На території Львівської області  спостерігається підвищення температури та незначна кількість опадів. Зважаючи на це, а також на те, що люди починають прибирати свої присадибні ділянки, спалюючи залишки сухої рослинності, існує загроза збільшення кількості пожеж на відкритих територіях.

Детальніше...
 
Депутати Львівської обласної ради закликають не спалювати суху рослинність!

18-04-2018

        Вчора, 17 квітня 2018 року, начальник Інспекції Микола Маланич взяв участь у черговому пленарному засіданні Львівськоі обласної ради.

        Окрім обговорення актуальних проблем та затвердження програм за ініціативи Державної екологічної інспекції у Львівській області депутатами сформовано звернення до мешканців Львівької області.

Детальніше...
 
Проведено урок для учнів Брюховицької СЗШ І-ІІІст.

16-04-2018

         З метою здійснення екологічно-просвітницької роботи сьогодні, 16 квітня 2018 року старшим держінспектором з ОНПС Львівської області Антоновим О.І. проведено урок для учнів Брюховицької СЗШ I-IIІ ступенів на тему «Моє довкілля».

Детальніше...
 
Результати кризового моніторингу території Грибовицького сміттєзвалища

16-04-2018

         На виконання наказів Держекоінспекції України № 85 від 18.07.2016 року та № 704 від 22.11.17 року спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції у Львівській області надалі проводиться кризовий моніторинг поверхневих вод та ґрунтів у зоні впливу полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка».  

Детальніше...
 
Лось потрапив під колеса авто

14-04-2018

        14 квітня 2018 року на автодорозі напрямку Жовква – Рава-Руська в урочищі Комарівка автомобіль марки Reno збив лося, який раптово вибіг на дорогу та спричинив ДТП. Внаслідок пригоди тварина загинула, потерпілих немає.

Детальніше...
 
Відбулося засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації

13-04-2018

         Сьогодні, 13 квітня 2018 року, начальник Інспекції Микола Маланич взяв участь у черговому засіданні постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради.

Детальніше...
 
Відбулась нарада щодо карстового обвалу поблизу Стебника

12-04-2018

        Сьогодні, 12 квітня, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич прийняв участь засіданні робочої групи з розслідування обвалу, який утворився внаслідок діяльності ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

        Захід відбувся у під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Гримак та за участі представника Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Івана Шастуна.

Детальніше...
 
Працівники Інспекції проводять екологічно-просвітницьку роботу

12-04-2018

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено навчання (нараду) з працівниками структурних підрозділів Жовтанецької сільської ради (об’єднаної територіальної громади) Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Детальніше...
 
Відбулася робоча зустріч з питань запобігання НС внаслідок діяльності СГХП “Полімінерал”

11-04-2018

        Сьогодні, 11 квітня 2018 року, начальник Інспекції Микола Маланич, представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Шастун, керівник Департаменту екології і природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник, т.в.о. директора Департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА Олександр Харчук, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник та голови органів місцевого самоврядування оглянули провалля поблизу дороги на Трускавець.

Детальніше...
 
Не спалюйте суху траву!

10-04-2018

        Із настанням весняної пори почастішали випадки спалювання сухої трави. Як правило, громадяни, які її підпалюють, переконані, що таким чином вони роблять корисну справу. Та насправді - наражають на небезпеку здоров’я та життя людей і суттєво погіршують стан природного довкілля.

        Сьогодні, 10 квітня, з метою недопущення спалювання рослинності та її залишків, а також запобігання виникненню пожеж та їх розповсюдження на лісові насадження, торфовища, населені пункти, рейдові групи з числа держінспекторів з охорони навколишнього природного середовища здійснюють на території Львівської області заходи держконтролю щодо виявлення фактів порушення природоохоронного законодавства, притягнення винних осіб до відповідальності. Такі заходи проводитимуться щоденно упродовж пожежонебезпечного періоду.

Детальніше...
 
Будьмо відповідальними за збереження довкілля!

09-04-2018

        Не зважаючи на численні перестороги, попри всі попередження про небезпеку, яку несе підпал сухої рослинності, є все ж несвідомі громадяни, які продовжують безвідповідально наносити шкоду довкіллю.

        Держекоінспекція закликає: перш ніж спалювати сухостій - подумаймо про наслідки! Адже спалювання сухої рослинності та її залишків несе загрозу не лише для довкілля, а й для життя та здоров’я людей! Чийсь необдуманий вчинок або ж порушення елементарних правил пожежної безпеки, особливо у період спекотної погоди, може стати причиною масштабних пожеж та призвести до трагічних наслідків. Варто задуматись хоча б над тим, що у вогні гинуть молоді рослини і дерева, хробаки, комахи, польові звірі, птахи. Такими діями щороку завдається непоправна шкода довкіллю. Нерідко з цього приводу трапляються лісові пожежі, полум’я поширюється на житлові будинки.

        Не вчиняйте такого лиха самі, та станьте на перешкоді, коли будете очевидцем чиєїсь протиправної діяльності.

 
Громадськими інспекторами зафіксовано факт підпалу сухої трави

05-04-2018

        04 квітня 2018 року громадськими інспекторами з охорони довкілля зафіксовано факт навмисного підпалу залишків сухої трави на території с. Солонка Пустомитівського району. Вогонь охопив площу орієнтовно 3 га, зайнялися приміщення сільських очисних споруд.

Детальніше...
 
У РЛП «Знесіння» навмисно підпалено суху траву

04-04-2018

         03 квітня 2018 року спеціалістами Інспекції спільно із працівниками РЛП «Знесіння» проведено державний контроль на території РЛП «Знесіння» та зафіксовано три місця навмисного підпалу сухої рослинності із західної та північної сторони гори Баба Род.

Детальніше...
 
Результати перевірки ТзОВ «Львівські теплові мережі»

04-04-2018

        В рамках розгляду звернень мешканців м. Львова щодо можливих порушень природоохоронного законодавства котельнею, яка знаходиться за адресою м. Львів вул. Клепарівська,39а держінспекторами з ОНПС Львівської області за участь представників громадськості проведено позаланову перевірку на території стадіону СКА. 

Детальніше...
 
Проведено просвітницьку роботу у Верхньосиньовидненській селищній раді

04-04-2018

         Працівником Державної екологічної інспекції у Львівській області Пастушківим Т.О. проведено навчання (нараду) з громадою та працівниками Верхньосиньовидненської селищної ради Сколівського району Львівської області.

          В ході проведення наради наголошено на необхідності запобігати, попереджати та не допускати факти випалювання залишків сухої рослинності на території підпорядкованої сільської ради, посилити заходів щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу та роз’яснено відповідальність за дані дії. 
Детальніше...
 
Не купуйте пластикові квіти!

03-04-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає не купувати та не нести на могили рідних пластикові квіти!

         Пластикові вінки і квіти не несуть жодної богословської символіки, це традиція, яка поширилася у радянські часи і в Європі нічого подібного немає. Слід зазначити, що ці вироби починають шкодити екології вже з етапу виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти. Левова частка пластикових квітів не потрапляє на сміттєві полігони. Натомість їх спалють, при чому виділяються численні токсичні речовини, що загрожують здоров’ю (провокують рак та захворювання дихальних шляхів).
Детальніше...
 
Працівники Інспекції проводять екологічно-просвітницьку роботу

03-04-2018

         З метою здійснення екологічно-просвітницької роботи держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено нараду з працівниками та лісовою охороною ДП «Славське лісове господарство» та Славське ДЛГП «Галсільліс».

Детальніше...
 
УВАГА! Розпочалась операція «Нерест»

03-04-2018

        З 1 квітня традиційно на території Львівської області розпочинається широкомасштабна оперативно-профілактична операція «Нерест».

         Нагадуємо, що впродовж нерестового періоду заборонено проводити на рибогосподарських водних об’єктах та у прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, а також пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів та у випадку надзвичайної ситуації.
Детальніше...
 
Проведено лекції учням на тему «Моє довкілля»

02-04-2018

        З метою здійснення екологічно-просвітницької роботи старшим держінспектором з ОНПС Львівської області Гулем Г.В. проведено лекції для учнів молодших та старших класів Борщовицької СЗШ І-ІІІ ступенів Пустомитівського району на тему «Моє довкілля».

Детальніше...
 
З турботою про довкілля

31-03-2018

        Сьогодні, 31 березня, Державна екологічна інспекція у Львівській області провела заходи з  благоустрою у місті Львові.

Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 379 - 504 з 731