Анонс
В Інспекції проведено нараду з головами ОТГ Львівської області

28-03-2018

         Сьогодні, 28 березня 2018 року, Державною екологічною інспекцією у Львівській області за участю Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА проведено зустріч-нараду з головами ОТГ Львівської області з питань делегованих повноважень органів місцевого самоврядування у сфері природоохоронного законодавства.

Детальніше...
 
Проведено лекцію та круглий стіл для учнів Чорнушовицького НВК

26-03-2018

         З метою здійснення екологічно-просвітницької роботи 23 жовтня 2018 року старшим держінспектором з ОНПС Львівської області Гулем Г.В. проведено лекцію та круглий стіл для учнів Чорнушовицького навчально-виховного комплексу I-II ступенів Підберізцівської ОТГ Пустомитівського району на тему «Моє довкілля». 

Детальніше...
 
До порятунку лелек долучаються і великі гіпермаркети

23-03-2018

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області спільно із працівниками ДП «Рава-Руське ЛГ» за спонсорського сприяння гіпермаркету «Ашан» організовано підгодівлю лелек, що осіли в околицях м. Рава-Руська Жовківського району.

Детальніше...
 
Відбулася робоча зустріч із МБО «Екологія-Право-Людина»

22-03-2018

        Сьогодні, 22 березня 2018 року, працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області на чолі з начальником Миколою Маланичем взяли участь у робочій зустрічі, що була ініційована Міжнародною благодійною організацією «Екологія-Право-Людина».

Детальніше...
 
З Всесвітнім днем водних ресурсів!

22-03-2018

        Сьогодні, 22 березня 2018 року, відбулося урочисте засідання з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів.

        В.о. першого заступника начальника Інспекції Роман Конопада привітав із святом працівників Львівського обласного управління водних ресурсів.

 Image

 Image

 
Інспекція долучається до порятунку лелек

21-03-2018

          Працівники Інспекції спільно з представниками ТМіР "Крижень" долучилися до порятунку близько 100 лелек, які осіли в смт. Добротвір Кам’ямка-Бузького району.

Детальніше...
 
На Яворівщині незаконно зрізано 744 дерева

21-03-2018

        В рамках розгляду звернень громадян держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено позапланові перевірки Наконечнянської та Любинської сільських рад Яворівського району Львівської області.

Детальніше...
 
На сесії облради обговорено проблеми, пов’язані із карстовим проваллям

20-03-2018

        20 березня під час засідання чергової сесії Львівської обласної ради розглянуто питання, пов’язані з ситуацією, що склалася внаслідок обвалу карстових порід у зоні рудника № 2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал». Зокрема, йшлося про стан виконання рішення Львівської облради від 25 жовтня 2017 року.

Детальніше...
 
Година Землі 2018

20-03-2018

        24 березня планетою прокотиться Година Землі. Ця акція завершиться символічним вимкненням на одну годину (о 20:30 за місцевим часом) непотрібних електроприладів, щоб привернути увагу до глобального питання – здоров’я нашої Землі, котре щороку погіршується.

Детальніше...
 
Допоможемо лелекам пережити негоду

20-03-2018

        Лелек, що цими днями повертаються з вирію, Україна зустріла снігопадами і морозами.

        За інформацією активістів, близько 100 лелек осіли в смт. Добротвір на золовідвалі, ще 40 птахів – на території сміттєзвалища в м. Рава-Руська. Підгодівлю пернатих у Добротворі організувала громада, долучилися Інспекція та ТМіР «Крижень», а створенням умов для лелек у Рава-Руській координує голова міста за участі ДП «Рава-Руський лісгосп».

        

         Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає громадян не бути байдужими та допомогти птахам пережити негоду.

 Image

Детальніше...
 
Околиці с. Рясне-Руське забруднено відходами невідомого походження

19-03-2018

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області здійснено виїзд на місце виявлення відходів (невідомої речовини), що розміщені за межами населеного пункту Рясне-Руське, Яворівського району на безгосподарній території (покинутого «Ливарного цеху») навпроти колишнього офісного приміщення «Львівхімсільгоспмаш».

Детальніше...
 
Громадського інспектора Івана Перхуна позбавлено посвідчення за перевищення повноважень

15-03-2018

          Державна екологічна інспекція у Львівській області інформує, що у зв’язку із перевищенням повноважень, зловживанням статусу громадського інспектора з охорони довкілля та в результаті проведеного розгляду звернення громадянина прийнято рішення про позбавлення Перхуна Івана Мирославовича повноважень та анулювання посвідчення № 118 від 11.12.2017 р. (наказ від 14.03.18р. № 37-і).

Детальніше...
 
15 березня 2018 року буде проведено обстеження прибежної захисної смуги р. Солокія
 
13-03-2018
        Державна екологічна інспекція у Львівській області повідомляє, що 15 березня 2018 року відбудеться комісійне обстеження прибережної захисної смуги р. Солокія, що протікає на території Червоноградської міської ради на предмет законності використання земельних ділянок, зокрема відповідності до її цільового призначення.
Детальніше...
 
У Держекоінспекції відбулося засідання колегії

13-03-2018

        Сьогодні, 13 березня 2018 року, відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

Детальніше...
 
Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники!

07-03-2018

        З метою поліпшення екологічної ситуації України, зокрема Львівської області, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, спільному прагненні до кращого майбутнього та розвитку громадського екологічного руху громадська організація «Друге життя» за підтримки уряду місцевих екологічних ініціатив та організацій проводить соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон, заповідних об’єктів та благоустрою територій з елементами сортування вторсировини «Роздільний суботник», яка запланована на 21 квітня 2018 року.

Детальніше...
 
Інспекцією зафіксовано факти самовільного користування надрами

07-03-2018

         Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області в рамках проведення кримінального провадження здійснено позапланову перевірку стосовно правомірності надання та використання надр і земельних ділянок, що розташовані за межами населених пунктів на території Дідилівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Детальніше...
 
На ринках Львова фактів продажу первоцвітів не виявлено

07-03-2018

         На виконання доручення Державної екологічної інспекції України від 16 лютого 2018 року № 28 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі, що занесені до Червоної книги України» вчора, 06 березня 2018 року, працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено заходи державного контролю в місцях можливої торгівлі ранньоквітучими рослинами.

Детальніше...
 
16-20 квітня 2018 року відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служ

06-03-2018

          Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 16-20 квітня 2018 року.

Детальніше...
 
До уваги підприємців!

05-03-2018

“ЕКОtransformation-2018” – крок за кроком до кращого майбутнього у галузі екології

        Ми можемо багато подорожувати, можемо навіть певний час мешкати за кордоном, та завжди будемо пам’ятати, що батьківщина у нас одна, що земля наша найкраща. Якщо ви дійсні патріоти міста, в якому живете, значить у вас є багато причин працювати на його вдосконалення, насамперед, екологічного.  Проект-визнання “ЕКОtransformation-2018” робить саме це.  Ми формуємо нову систему цінностей, ми підтримуємо лідерів бізнес-спільноти, які поважають свою землю, піклуються про її збереження та процвітання.
Детальніше...
 
Результати кризового моніторингу території Грибовицького сміттєзвалища

05-03-2018

        На виконання наказів Держекоінспекції України № 85 від 18.07.2016 року та № 704 від 22.11.17 року спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції у Львівській області надалі проводиться кризовий моніторинг поверхневих вод та ґрунтів у зоні впливу полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка». Станом на 03.03.2018 відібрано 27 проб поверхневих вод та 14 об'єднаних проб грунтів.

        За результатами проведених досліджень проб ґрунтів виявлено перевищення норм відносно фону по показниках: азот амонійний, нітрати, хлориди, кобальт, марганець, свинець, мідь та залізо загальне
Детальніше...
 
Всеукраїнська екологічна ліга провела круглий стіл

03-03-2018

        Вчора, 02 березня 2018 року за участю представників Держекоінспекції у Львівській області відбулося засідання круглого столу «Екологічні проблеми Львівської області та шляхи їх розв’язання» під егідою Всеукраїнської екологічної ліги.

        В ході засідання було обговорено наступні теми:

Детальніше...
 
Відбулася акція «Не рви первоцвітів»

01-03-2018

        Сьогодні, 01 березня 2018 працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області взяли участь в акції «Не рви первоцвітів», що відбулася у центрі міста Львова.

         В рамках проведення акції за участю представників Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації та львівських студентів було роздано інформаційні буклети та паперові квіти, зроблені учнями різних шкіл. Окрім, наголошення на забороні зривати та купувати ранньоквітучі рослини небайдужі вітали перехожих з першим днем весни!
Детальніше...
 
Відбулося засідання комісії щодо розгляду звернень громадян

01-03-2018

         Вчора, 28 лютого 2018 року за участю представників Держекоінспекції у Львівській області відбулося комісійне засідання щодо розгляду звернень громадян стосовно ймовірного порушення вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Жовківський племптахорепродуктор» та глиняним кар’єром, що розташовані на території с. Мервичі Жовківського району.

Детальніше...
 
У річку Свиня скидаються неочищені стічні води

28-02-2018

          22 лютого 2018 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено заходи державного контролю за дотриманням норм природоохоронного законодавства на території м. Жовква.

         В ході проведення рейдової перевірки держінспекторами з ОНПС виявлено витік стічної води з каналізаційної мережі з подальшим потраплянням у річку Свиня. На місці витоку працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції було відібрано проби води.

 

Детальніше...
 
Відбулося засідання робочої групи щодо діяльності РЛП «Знесіння»

27-02-2018

        Сьогодні, 27 лютого 2018 року відбулося засідання робочої групи з напрацювання пропозицій щодо діяльності РЛП «Знесіння» за участю начальника Держекоінспекції Миколи Маланича.

        В ході наради було обговорено питання винесення в натуру меж шести ділянок регіонального ландшафтного парку за участю комісії, що складатиметься з представників Львівської міської ради, РЛП «Знесіння», Держекоінспекції у Львівській області, відділу Держгеокадастру у м. Львові, управління з контролю за використанням та охороною земель при Держгеокадастрі у Львівській області та громадськості.

Детальніше...
 
Державна політика у сфері поводження з відходами

        27-02-2018

        Поводження з відходами – поняття, яке об'єднує цілу низку певних комплексних дій: запобігання утворенню відходів; їхнє збирання, перевезення, сортування, зберігання, оброблення, перероблення, утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення; контроль за цими операціями та нагляд за місцями видалення.
        Ще у 2012 році до Закону України «Про відходи» внесли зміни, які визначили перелік заходів щодо обмеження та запобігання негативному впливу відходів.

Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 379 - 504 з 703