Анонс
За неправдиву інформацію щодо ліквідованих сміттєзвалищ притягнено 12 посадовців

22-07-2016

         З метою перевірки достовірності наданої головами органів місцевого самоврядування інформації щодо ліквідованих сміттєзвалищ держінспекторами з ОНПС здійснено держконтролі на території Львівської області.

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень проб води, відібраних біля Грибовицького сміттєзвалища

21-07-2016

Станом на 21.07.2016 за результатами лабораторних досліджень проб поверхневих вод, відібраних 14.07.2016 встановлено перевищення нормативів ГДК:

Детальніше...
 
Результати досліджень проб грунту, відібраних поблизу ДП «Укрветсанзавод»

        20-07-2016

         За результатами проведених лабораторних досліджень проб ґрунтів, відібраних на території Волевисоцької сільської ради Жовківського району, яка прилягає до ДП «Укрветсанзавод», виявлено перевищення граничнодопустимих норм, а саме:

Детальніше...
 
Під час рейду зафіксовано незаконне полювання

        20-07-2016

        20 липня 2016 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області спільно з громадськими інспекторами з охорони довкілля та з допомогою єгерської служби Золочівської р/о УТМР проведено держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства щодо використання об’єктів тваринного світу на території Золочівського району.

Детальніше...
 
Увага: пожежонебезпечний період!

       20-07-2016

        У зв’язку з настанням сухої та спекотної погоди, для запобігання виникненню пожеж Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає громадян дотримуватись правил поведінки у пожежонебезпечний період.

        З метою уникнення лиха, рекомендуємо тимчасово заборонити відвідування лісів населенням на транспортних засобах на період високої пожежної небезпеки. Відпочиваючи на природі, подбайте про те, щоб ваш відпочинок був максимально безпечним як для вас, оточуючих, так і для навколишнього середовища.

        Важливо не допускати спалювання сухої рослинності, стерні, адже саме з цієї причини полум'я вогню нерідко перекидається на лісові насадження і може призвести до лісових пожеж та досягнути рівня надзвичайної ситуації.

Детальніше...
 
Реагування на критику міського голови Львова А. Садового

 18-07-2016

        З приводу заяви міського голови Львова А. Садового у засобах масової інформації 14.07.2016 стосовно бездіяльності Держекоінспекції в частині здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства ЛКП «Збиранка», яке експлуатує полігон ТПВ у с. Великі Грибовичі Жовківського району, повідомляємо наступне.

        Державна екологічна інспекція у Львівській області в межах наданих повноважень здійснювала належний контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства ЛКП «Збиранка».

         Оскільки ЛКП «Збиранка» є об’єктом, який включено у «Перелік 100 об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні», Держекоінспекція вживала заходів для забезпечення щорічного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства зазначеним об’єктом.
Детальніше...
 
Інформація щодо позбавлення повноважень та анулювання посвідчень громадських інспекторів

18-07-2016

        Державна екологічна інспекція у Львівській області повідомляє, що на підставі інформації, наданої керівниками структурних підрозділів, які координують діяльність громадських інспекторів з охорони довкілля та звітів за І півріччя 2016 року щодо результатів проведеної ними роботи позбавлено повноважень та анульовано посвідчення (наказ від 15.07.16р. № 103-і) наступних громадських інспекторів з охорони довкілля Блажевського Михайла Петровича (№ 55 від 06.02.2015р.), Свіцу Катерину Ігорівну (№ 66 від 24.09.2015р.), Голубця Йосипа Михайловича (№ 68 від 24.09.2015р.) та Здебську Галину Михайлівну (№ 74 від 24.09.2015р.).

        У зв’язку із вищенаведеним дані посвідчення є недійсними (п.6. Положення про громадських інспекторів з охоронии довкілля).

 
Держекоінспекція продовжує відслідковувати вплив на довкілля полігону ТПВ у с. Великі Грибовичі

13-07-2016

        Працівників Держекоінспекції у Львівській області було залучено до проведення слідчих дій в рамках досудового розслідування по кримінальному впровадженню щодо факту порушення правил безпеки при гасінні пожежі на території полігону ТПВ ЛМК «Збиранка» та службової недбалості, що спричинила важкі наслідки.

         5 липня 2016р. спеціалістами відділу інстументально-лабораторного контролю Держекоінспекції відібрані проби інфільтрату на території Львівського комунального підприємства «Збиранка» в с.Великі Грибовичі Жовківського району.
Детальніше...
 
Поблизу ДП « Укрветсанзавод» захоронюються рештки тварин

06-07-2016

        Працівниками Держекоінспекції у Львівської області спільно із  представників Національної поліції, Жовківської районної ради та ЗМІ  проведено обстеження території, що прилягає до ДП « Укрветсанзавод», що під Жовквою.

         В ході обстеження  виявлено 4 ділянки захоронення решток тварин  площею 3600 м.кв., 1200 м.кв., 150 м.кв. та 1225 м.кв. Водночас на відстані 250 м на пд. схід від заводу виявлено несанкціонований забір піску орієнтовною площею 30х50 м.
Детальніше...
 
Держекоінспекція провела позапланову перевірку ЛКП «Збиранка»

05-07-2016

        Протягом 14-30 червня 2016 року держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено позапланову перевірку ЛКП «Збиранка».

         В ході проведення перевірки виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства, зокрема:
Детальніше...
 
Держекоінспекція продовжує відслідковувати вплив на довкілля на полігоні ТПВ

        В ході проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ЛКП «Збиранка» спеціалістами Держекоінспекції  відібрано проби води з обвідного каналу та річки Малехівка, у наступних точках:

        1. Поверхнева вода в місці сходження обвідних каналів біля автодороги Львів - Рава-Руська, приблизно 1 км від підніжжя полігону ТПВ.

        2. Річка Малехівка, біля готелю «Варшава», автодорога Львів - Рава-Руська (фонова проба).

        3. Річка Малехівка, міст в с. Малехів, приблизно 100 м нижче впадіння меліоративного каналу, в який потрапив інфільтрат.

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень проб грунту та води, відібраних біля Грибовицького сміттєзвалища

23-06-2016

         Станом на 22.06.2016р., за результатами лабораторних визначень у пробах ґрунту (відібраних 15.06.2016р. в межах позапланової перевірки ЛКП «Збиранка») встановлено перевищення нормативів ГДК у наступних точках:

Детальніше...
 
М. Маланич взяв участь у виїзному засіданні колегії Держекоінспекції України

16-06-2016

        У п’ятницю, 10 червня 2016 року, в Одесі відбулося виїзне засідання колегії Держекоінспекції України, метою якої стало підведення підсумків роботи за минулий рік та перший квартал поточного року. Крім того, обговорювалося питання реформування природоохоронної галузі.

         Однією із пріоритетних стала Держекоінспекція у Львівській області, оскільки порушувались проблемні запитання щодо ЛКП «Збиранка» та незаконної вирубки лісів.
Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень проб води, відібраних біля Грибовицького сміттєзвалища

14-06-2016

         Станом на 13.06.2016 за результатами лабораторних досліджень проб поверхневих вод, відібраних 06.06.2016 встановлено перевищення нормативів ГДК у поверхневій воді в місці сходження обвідних каналів біля автодороги Львів - Рава-Руська (приблизно 1 км від підніжжя полігону ТПВ).

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень проб грунту, відібраних біля Грибовицького сміттєзвалища

08-06-2016

         Станом на 08.06.2016 за результатами досліджень проб грунту, відібраних 01.06.2016 біля дамби озера з інфільтратом біля підніжжя полігону ТПВ ЛКП «Збиранка», встановлено перевищення за наступними показниками: фосфор (рухома форма) у перерахунку на оксид фосфору - 1,1 рази відносно фону; амоній (обмінний) у перерахунку на азот амонійний - 3,3 рази відносно фону; хлориди - в 5 раз відносно фону; кадмій (рухома форма) - 3,5 раз відносно фону; марганець (рухома форма) - 2,8 раз відносно фону; залізо (рухома форма) - 10,4 рази відносно фону.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 505 - 519 з 519