Анонс
Лісові масиви Жовківського району забруднюють побутовими відходами

03-03-2017

        Сьогодні, 3 березня 2017 року в рамках здійснення заходів державного контролю держінспекторами з ОНПС за участю громадських активістів Жовківського району виявлено несанкціоноване сміттєзвалище у лісовому масиві приблизною площею 2 тис. м.кв. на території Воля-Висоцької сільської ради Жовківського району. Працівниками Держекоінспекції складено акт обстеження території та буде надісланий лист щодо вжиття заходів реагування у Жовківську райдержадміністрацію.

Детальніше...
 
ТзОВ «Юніко-Істейт» пошкодило дерева на суму 74 488 грн

03-03-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області здійснено заходи державного контролю в межах м. Львова.

        В ході проведення рейдової перевірки по вул. Угорській, 14 на огородженому будівельному майданчику ТзОВ «Юніко-Істейт» виявлено пошкоджені дерева породи багряник японський. Розмір заподіяної державі шкоди становить 74 488 грн.

         Матеріали перевірки скеровано у Львівську місцеву прокуратуру №1 для прокурорського реагування.
 
На території Маломокрянської сільської ради незаконно зрізано 50 дерев

02-03-2017

        В рамках кримінального провадження працівниками Держекоінспекції проведено позапланову перевірку Маломокрянської сільської ради Мостиського району.

        В ході проведення перевірки держінспекторами з ОНПС встановлено факт незаконної зрізки 50 дерев різних порід в урочищі «Залісок» за межами населеного пункту Макунів, що знаходиться на території Маломокрянської сільської ради.

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь в нараді щодо спалювання сухої рослиності

01-03-2017

        Сьогодні, 01 березня 2017 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації за ініціативи заступника голови Львівської ЛОДА Ірини Гримак за участю начальника Держекоінспекції Миколи Маланича, директора Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслана Гречаника та начальника ГУ ДСНС у Львівській області Сергія Дмитровського було проведено нараду з метою обговорення спільних заходів щодо запобігання спалювання сухої рослинності.

         Ірина Гримак закликала активізувати роботу щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та лісових пожеж на території області.
Детальніше...
 
Нетверезий житель с. Пісочна спалював суху траву

01-03-2017

        28 лютого 2017 року працівниками оперативного відділу Держекоінспекції під час здійснення заходів державного контролю щодо запобігання спалювання сухої рослинності на території Миколаївського району біля с. Розвадів (неподалік траси Київ-Чоп) виявлено громадянина Р., жителя с. Пісочна Миколаївського району, який здійснював підпал сухої рослинності на ділянці площею 0,5 га.

Детальніше...
 
13-17 березня 2017 року відбудуться курси підвищення кваліфікації для державних та громадських інспе

01-03-2017

        Державна екологічна інспекція у Львівській області інформує, що відповідно до плану проведення курсів підвищення кваліфікації, Державна екологічна інспекція України спільно з Державною екологічною Академією післядипломної освіти та управління Мінприроди України планує за рахунок бюджетного фінансування  провести з 13 по 17 березня 2017 року курси підвищення кваліфікації державних інспекторів відповідних територій та громадських інспекторів з охорони довкілля за темою: «Організація та здійснення державного контролю у сфері охорони тваринного світу».

Детальніше...
 
10-14 квітня 2017 року відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб

01-03-2017

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 10-14 квітня 2017 року.

Детальніше...
 
Держекоінспекція закликає не зривати та не купувати первоцвіти!

28-02-2017

        Щовесни на території України і суміжних країн надзвичайно великих обсягів набуває торгівля ранньоквітучими весняними рослинами – так званими первоцвітами. Масовий збір на продаж квітконосів рідкісних рослин призводить до послаблення, а у невеличких місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Крім цього, дуже часто первоцвіти знищуються з кореневою частиною, що призводить до фізичного знищення популяцій.

         Щороку навесні в Україні проводиться операція «Первоцвіт», яка  направлена на припинення збору, перевезення та торгівлі зникаючими первоцвітами.
Детальніше...
 
Держекоінспекція закликає не спалювати суху рослинність

27-02-2017

        Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає усіх громадян не спалювати суху рослинність!

         При згорянні рослинних залишків у повітря викидається величезна кількість шкідливих речовин, зокрема окиси азоту, чадний газ, важкі метали та низка канцерогенних сполук, що викликають ракові захворювання. Крім цього, спалювання сухої трави завдає значної шкоди дикій фауні: руйнує перші виводки зайця-русака, кладки яєць птахів, ґрунтовий покрив. Часто призводить і до знищення осель та господарських угідь. Слід зазначити, що за нормальних природних умов, перегниваючи листя повертає в грунт поживні речовини, а зола, що утворюється при згорянні – значно знижує родючість!
Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь у засіданні колегії Мінприроди

24-02-2017

         21 лютого відбулось розширене засідання колегії Мінприроди за участі представників  центральних органів виконавчої влади, підпорядкованих міністерству, громадськості та ЗМІ. Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак доповів на колегії про виконання плану роботи Міністерства та пріоритетних дій Уряду в 2016 році. Багато уваги на колегії було приділено питанням реформування природоохоронної системи та роботі Державної екологічної інспекції України за минулі два роки зокрема. В роботі колегії взяв участь та виступив т.в.о. Голови Держекоінспекції України Ігор Яковлєв.

Детальніше...
 
На території Боянецької сільської ради виявлено скотомогильник!

24-02-2017

        Сьогодні, 24 лютого 2017 року держінспекторами з ОНПС Львівської області на чолі з начальником Держекоінспекції Миколою Маланичем, директором Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Русланом Гречаником та представниками ЗМІ виявлено скотомогильник приблизною площею 3 га на території Боянецької сільської ради Жовківського району.

         Держінспекторами з ОНПС складено акт обстеження території та викликано слідчо-оперативну групу з метою фіксації вчиненого правопорушення.
Детальніше...
 
Біля смт. Новий Яричів незаконно вивозять відходи від забою птиці

23-02-2017

         За результатами здійснення державного нагляду 22.02.2017р. на території Кам’янка-Бузького району держінспекторами з ОНПС Львівської області виявлено факт незаконний вивіз відходів виробництва від забою птиці (нутрощів, пір’я, крові) вантажним автомобілем-самоскидом марки КАМАЗ-5511. Даним автомобілем було вивантажено 10 м.куб. відходів на територію, де розташоване несанкціоноване сміттєзвалище біля смт. Новий Яричів Кам’янка-Бузького району.

Детальніше...
 
В с. Добряни Стрийського району незаконно зрізано 12 дерев

22-02-2017

        21 лютого 2017 року держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено держконтроль на території Стрийського району.

В ході проведення рейдової перевірки у с. Добряни, Стрийського р-ну виявлено пошкоджені дерева до ступеня припинення росту породи клен–явір 8 шт. та породи в’яз шорсткий 4 шт. Розмір заподіяної державі шкоди становить 24 950 грн.
Детальніше...
 
У Держекоінспекції відбулася на рада з громадськістю

16-02-2017

         15 лютого 2017 року в приміщенні Держекоінспекції у Львівській області за участю директора Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Гречаника Р.М. відбулася нарада із представниками громадських організацій з метою висвітлення найпроблемніших питань екологічного характеру Львівської області та м. Львова зокрема. До обговорення долучилися член Громадської ради Львівської облдержадміністрації та ГС «Асоціація бойових мистецтв та єдиноборств» Лойко І.М., член Громадської ради та екокомісії при Львівській облдержадміністрації Депа Р.І., член Громадської ради Львівської облдержадміністрації  та завідувач кафедри екології ЛНУ ім.. І.Франка Мамчур З.І., голова ГО «Жіночий вибір України» Середа Г.С. та член Громадської ради і голова комісії з питань екології та надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації Біляк М.В.

Детальніше...
 
Держінспектори з ОНПС проводять виховні уроки для учнів

15-02-2017

         З метою запобігання спалювання сухої рослинності, вирубки лісових масивів, знищення первоцвітів та бережного ставлення до навколишнього природного середовища державні інспектори з ОНПС Львівської області проводять виховні уроки для учнів різних класів по всіх районах області. Зокрема, працівники Держекоінспекції наголошують на необхідності роздільного збирання відходів, що суттєво зменшує негативний вплив для довкілля, недопущенні викидання побутового сміття в лісах, ярах та узбіччях доріг, а також обов’язково прибирати сміття після відпочинку на природі.

Детальніше...
 
З робочим візитом Львівщину відвідав Володимир Кістіон

02-02-2017

        Сьогодні, 2 лютого, з робочою поїздкою на Львівщині перебуває Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон.

         Спільно із керівництвом області Віце-прем’єр-міністр відвідав Львівський полігон твердих побутових відходів та породний відвал (терикон) на території Сокальського району. До заходів долучився і начальник Держекоінспекції Микола Маланич.

 

Детальніше...
 
Інформація щодо позбавлення повноважень та анулювання посвідчень громадських інспекторів з охорони

02-02-2017

         Державна екологічна інспекція у Львівській області повідомляє, що на підставі інформації, наданої керівниками структурних підрозділів, які координують діяльність громадських інспекторів з охорони довкілля та звітів за 2016 рік щодо результатів проведеної ними роботи позбавлено повноважень та анульовано посвідчення (наказ від 30.01.17р. № 23-і) наступних громадських інспекторів з охорони довкілля: Антаховича Ігора Павловича (№ 57 від 06.02.2015р.), Царя Маркіяна Володимировича (№ 67 від 24.09.2015р.), Сорокманюка Михайла Васильовича (№ 84 від 04.05.2016р.), Здебського Олега Михайловича (№ 87 від 04.05.2016р.), Латика Бориса Тарасовича (№ 88 від 04.05.2016р.), Солигана Юрія Михайловича (№ 91 від 04.05.2016р.) Гергерта Олександра Валерійовича (№ 94 від 04.05.2016р.) та Люзьняка Юрія Степановича (№ 95 від 15.06.2016р.).

Детальніше...
 
За шкоду довкіллю підприємство сплатило понад 19 млн. грн.

31-01-2017

         Під час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у 2013 році,  за фактом самовільного використання водних ресурсів,  що здійснювалось Великолюбінським МПД ДП «Укрспирт», Державна екологічна інспекція у Львівській області нарахувала підприємству збитків, завданих державі, на суму понад 19 млн. грн.

Детальніше...
 
Житель с. Тріщуки Бродівського району незаконно добув одну особину козулі європейської

30-01-2017

         22 січня 2017 року в ході проведення рейдової перевірки старшим держінспектором з ОНПС Львівської області в межах Бродівського району виявлено факт порушення встановленого порядку використання об'єктів тваринного світу. Житель с. Тріщуки Бродівського району незаконно полював у заборонений час без належного на те дозволу  та з  мисливською рушницею, внаслідок чого незаконно добув одну самку козулі європейської, порушуючи ст. 14,17,20, 30 ЗУ Закону України «Про мисливське господарство та полювання » та ст.ст. 22, 23 Закону України «Про  тваринний світ». За вчинені дії правопорушника притягнено до адмінвідповідальності згідно ч.2 ст.85 КУпАП.

Детальніше...
 
М. Маланич взяв участь у зустрічі з прем’єр-міністром В. Гройсманом

27-01-2017

         Сьогодні, 27 січня 2017 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулася нарада обласної комісії з надзвичайних ситуацій з прем’єр-міністром України В. Гройсманом, за участь голови облдержадміністрації О. Синютки, міністра екології та природних ресурсів О. Семерака, начальника Держекоінспекції М. Маланича, голови ДСНС України М. Чечоткіна та міського голови А. Садового.

Детальніше...
 
Інформація щодо поводження із небезпечними відходами

20-01-2017

        Велику групу відходів на Львівщині складають нафтошлами та гудрони. Їх розрізняють за походженням, а саме - відходи вітчизняних підприємств нафтопереробки та імпортовані (з Угорщини). Кількість цих відходів становить більше 270,0 тис. т, з них близько 20,0 тис. т - імпортовано.

Детальніше...
 
Інформація щодо поводження з відходами на Львівщині

20-01-2017

         На сьогоднішній день на території області є комунальні підприємства, які надають послуги з вивезення та захоронення побутових та виробничих відходів на підпорядкованих їм місця складування твердих побутових відходів, а саме: КП «Броди», ТзОВ «КОМ-ЕКО-Борислав 2010», МКП ЖКУ м.Миколаїв, МКП «Житловик», Жидачівське МВУКГ, ТзОВ «Еко Баланс Золочів», МКП «Комунальник», КП «Радехівське ВКГ», МВУЖКГ м. Старий Самбір, КП «Сокальжитлокомунсервіс», КП ЖКГ Белзької міської ради,  КП «Комунальник», КП «Турківське житлово- комунальне управління», КП «Новояворівськжитло», Буське МКП, ЛКП «Збиранка», КП «Рава-Руське будинкоуправління №2», СКП «Об’єднане», Стрийське МКП, КП «Комбінат міського господарства» м. Дрогобич, КП «Розділжитлосервіс», КП «Смерічка», КП «Міське виробниче управління  житлово-комунального господарства м. Добромиль, Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства.

Детальніше...
 
На нараді в Львівській ОДА обговорено заходи у сфері охорони довкілля на 2017 рік

19-01-2017

        19 січня 2017 року начальник Держекоінспекції Микола Маланич прийняв участь у нараді з приводу визначення основних завдань департаменту екології та природних ресурсів на 2017 рік, що відбулася у Львівській облдержадміністрації під головуванням Олега Синютки.

Детальніше...
 
Під час проведення держконтролю виявлено несанкціоноване розміщення відходів люмінесцентних ламп

18-01-2017

        Держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Львіської області Верескуном Ю.О., Кривінським В.М., в присутності сільського голови с. Кліцько Рубаха І.Ф., провідного спеціаліста сектору цивільного захисту Городоцької РДА Сіромського Б.С., головного спеціаліста департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Кравця І.М. було проведено держконтроль на території Городоцького району Львівської області.

Детальніше...
 
Оновлені результати досліджень стану території Грибовицького сміттєзвалища

17-01-2017

        На виконання наказу №123 від 15.09.2016р. Державної екологічної інспекції України (про кризовий моніторинг) спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області проводиться відбір проб поверхневих вод для встановлення впливу полігону ТПВ.

          За результатами проведених досліджень  відібраних  поверхневих вод 09.12.2016р. виявлено перевищення норм гранично допустимих концентрацій, згідно культурно побутових норм водокористування (СанПиН 4630-88) , а саме:
Детальніше...
 
Оновлені результати досліджень стану території Грибовицького сміттєзвалища

16-01-2017

        На виконання наказу №123 від 15.09.2016р. Державної екологічної інспекції України (про кризовий моніторинг) спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області проводиться відбір проб поверхневих вод для встановлення впливу полігону ТПВ.

          За результатами проведених досліджень у пробах поверхневих вод відібраних 02.12.2016р. виявлено перевищення норм граничнодопустимих концентрацій, згідно культурно-побутових норм водокористування (СанПиНу 4630-88) , а саме:

Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 631 - 720 з 720