Анонс
У Завадівському лісництві здійнено перевідвід дерев, що підлягають зрубці

17-03-2017

         Працівниками Держекоінспекції у Львівській області спільно із Міжнародною громадською організацією «WWF», громадськості села Рокитно, представниками ЗМІ, працівниками Національного лісотехнічного університету України, Лісовпорядною експедицією, лісозахистом та ДП «Львівський лісгосп» проведено контрольний перелік дерев в кварталі 54 лісовідновної рубки 2017року у Завадівському лісництві ДП «Львівський лісгосп», які підлягають зрізці.

Детальніше...
 
На території Мостиського району незаконно вивантажено сміття

16-03-2017

        В рамках здійснення заходів державного контролю держінспекторами з ОНПС виявлено несанкціоноване вивантаження сміття біля с. Хоросниця за межами Берегівської сільської ради Мостиського району на земельній  ділянці площею 54 кв.м. об’ємом 60 куб.м. Працівниками Держекоінспекції складено акт обстеження території.

         З метою вжиття заходів реагування Держекоінспекцією у Львівській області було надіслано лист у Мостиську райдержадміністрацію.
Детальніше...
 
Працівників Держекоінспекції-бійців АТО нагороджено медалями

15-03-2017

         Держінспекторів з ОНПС Львівської області – бійців АТО Тарнавського Сергія та Верескуна Юрія було нагороджено знаком народної пошани – медалями «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ». Це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою сприяння становленню поваги суспільства до захисників вітчизни, а також нагородження за мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку.

 
На території Яворівського району незаконно вивантажено сміття

14-03-2017

        В рамках здійснення заходів державного контролю держінспекторами з ОНПС виявлено несанкціоноване вивантаження сміття на території ДП «Екотрансенерго» поблизу затопленого кар’єру, що знаходиться на території Терновицької сільської ради Яворіського району. Орієнтовно 10 вантажівок сміття вивантажено на площі 3300 м.кв. Працівниками Держекоінспекції складено акт обстеження території.

Детальніше...
 
У м. Львові по вул. Довбуша, 15 незаконно зрізано 186 дерев

14-03-2017

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області спільно із працівниками Військової прокуратури Західного регіону України та представниками громадськості здійснено заходи державного контролю у м. Львові по вул. Довбуша,15.

Детальніше...
 
Відбулося засідання комісії щодо невідкладного проведення протиаварійних заходів на ЛКП "Збиранка"

13-03-2017

         Сьогодні, 13 березня 2017 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за участю начальника Держекоінспекції М. Маланича, директора Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Р. Гречаника, львівського міського голови А. Садового та ін. щодо необхідності невідкладного проведення протиаварійних заходів на полігоні твердих побутових відходів ЛКП «Збиранка».

Детальніше...
 
Міністр: «Світові екологічні стандарти мають стати основою нової національної екологічної політики»і

        Підтримка проектів у сфері охорони довкілля найбільшим міжнародним екологічним фондом в GEF сприяє зміні курсу національної екологічної політики в Україні. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак у Львові, виступаючи на розширеному семінарі Глобального екологічного фонду для країн Східної Європи (GEF). Він зазначив, що впровадження світових екологічних стандартів у різні  сфери економіки пришвидшить  шлях України до сталого  розвитку та зробить  його пріоритетним для державної політики.

Детальніше...
 
У ДП «МГ «Стир» незаконно знищено самця зубра

10-03-2017

         Працівниками Держекоінспекції у Львівській області в ході проведення заходів державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Бродівського району в межах мисливських угідь ДП «МГ «Стир»  в кв. 7 вид. 8 Лагодівського лісництва ДП «Бродівський ЛГ» спільно із єгерською службою мисливського господарства виявлено труп зубра. Керівником ДП « МГ «Стир»  на місце події було викликано слідчо-оперативну групу  Бродівського ВП Золочівського ВП  ГУ НП України  у Львівській області та представників управління Держпродспоживслужби в Бродівському районі.

Детальніше...
 
Перші результати операції «Первоцвіт-2017»

10-03-2017

        В рамках операції «Первоцвіт-2017» держінспекторами з ОНПС Львівської області спільно із працівниками ГУ НП у Львівській області та представниками ЗМІ проведено рейдові перевірки міських ринків з метою виявлення фактів незаконної реалізації рослин, що занесені до Червоної книги України.

         В ході проведення держконтролю працівниками Держекоінспекції вилучено близько 10 000 шт. підсніжників білосніжних та складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення за ст.88-1 ч.2, які будуть передані в суди за місцем проживання правопорушників.
Детальніше...
 
На території Буського району незаконно вивантажено сміття

09-03-2017

        В рамках здійснення заходів державного контролю держінспекторами з ОНПС за участю представників громадськості Буського району виявлено несанкціоноване вивантаження сміття поблизу лісового масиву Ожидівського лісництва ДП «Буське ЛГ» на площі 112 м.кв., об’ємом 168 м.куб. біля с. Грабина на території Соколівської сільської ради Буського району. Працівниками Держекоінспекції складено акт обстеження території.

Детальніше...
 
Незаконна зрізка дерев у Сколівському військовому лісгоспі

07-03-2017

        Протягом 23.02.-06.03.2017р. держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено планову перевірку Сколівського військового лісгоспу ДП «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат».

        В ході проведення перевірки в кварталі 2 виділ 36 Райлівського лісництва виявлено незаконну самовільну рубку 13 дерев породи граб. Розмір заподіяної державі шкоди становить 72 624грн.
Детальніше...
 
Лісові масиви Жовківського району забруднюють побутовими відходами

03-03-2017

        Сьогодні, 3 березня 2017 року в рамках здійснення заходів державного контролю держінспекторами з ОНПС за участю громадських активістів Жовківського району виявлено несанкціоноване сміттєзвалище у лісовому масиві приблизною площею 2 тис. м.кв. на території Воля-Висоцької сільської ради Жовківського району. Працівниками Держекоінспекції складено акт обстеження території та буде надісланий лист щодо вжиття заходів реагування у Жовківську райдержадміністрацію.

Детальніше...
 
ТзОВ «Юніко-Істейт» пошкодило дерева на суму 74 488 грн

03-03-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області здійснено заходи державного контролю в межах м. Львова.

        В ході проведення рейдової перевірки по вул. Угорській, 14 на огородженому будівельному майданчику ТзОВ «Юніко-Істейт» виявлено пошкоджені дерева породи багряник японський. Розмір заподіяної державі шкоди становить 74 488 грн.

         Матеріали перевірки скеровано у Львівську місцеву прокуратуру №1 для прокурорського реагування.
 
На території Маломокрянської сільської ради незаконно зрізано 50 дерев

02-03-2017

        В рамках кримінального провадження працівниками Держекоінспекції проведено позапланову перевірку Маломокрянської сільської ради Мостиського району.

        В ході проведення перевірки держінспекторами з ОНПС встановлено факт незаконної зрізки 50 дерев різних порід в урочищі «Залісок» за межами населеного пункту Макунів, що знаходиться на території Маломокрянської сільської ради.

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь в нараді щодо спалювання сухої рослиності

01-03-2017

        Сьогодні, 01 березня 2017 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації за ініціативи заступника голови Львівської ЛОДА Ірини Гримак за участю начальника Держекоінспекції Миколи Маланича, директора Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслана Гречаника та начальника ГУ ДСНС у Львівській області Сергія Дмитровського було проведено нараду з метою обговорення спільних заходів щодо запобігання спалювання сухої рослинності.

         Ірина Гримак закликала активізувати роботу щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та лісових пожеж на території області.
Детальніше...
 
Нетверезий житель с. Пісочна спалював суху траву

01-03-2017

        28 лютого 2017 року працівниками оперативного відділу Держекоінспекції під час здійснення заходів державного контролю щодо запобігання спалювання сухої рослинності на території Миколаївського району біля с. Розвадів (неподалік траси Київ-Чоп) виявлено громадянина Р., жителя с. Пісочна Миколаївського району, який здійснював підпал сухої рослинності на ділянці площею 0,5 га.

Детальніше...
 
13-17 березня 2017 року відбудуться курси підвищення кваліфікації для державних та громадських інспе

01-03-2017

        Державна екологічна інспекція у Львівській області інформує, що відповідно до плану проведення курсів підвищення кваліфікації, Державна екологічна інспекція України спільно з Державною екологічною Академією післядипломної освіти та управління Мінприроди України планує за рахунок бюджетного фінансування  провести з 13 по 17 березня 2017 року курси підвищення кваліфікації державних інспекторів відповідних територій та громадських інспекторів з охорони довкілля за темою: «Організація та здійснення державного контролю у сфері охорони тваринного світу».

Детальніше...
 
10-14 квітня 2017 року відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб

01-03-2017

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 10-14 квітня 2017 року.

Детальніше...
 
Держекоінспекція закликає не зривати та не купувати первоцвіти!

28-02-2017

        Щовесни на території України і суміжних країн надзвичайно великих обсягів набуває торгівля ранньоквітучими весняними рослинами – так званими первоцвітами. Масовий збір на продаж квітконосів рідкісних рослин призводить до послаблення, а у невеличких місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Крім цього, дуже часто первоцвіти знищуються з кореневою частиною, що призводить до фізичного знищення популяцій.

         Щороку навесні в Україні проводиться операція «Первоцвіт», яка  направлена на припинення збору, перевезення та торгівлі зникаючими первоцвітами.
Детальніше...
 
Держекоінспекція закликає не спалювати суху рослинність

27-02-2017

        Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає усіх громадян не спалювати суху рослинність!

         При згорянні рослинних залишків у повітря викидається величезна кількість шкідливих речовин, зокрема окиси азоту, чадний газ, важкі метали та низка канцерогенних сполук, що викликають ракові захворювання. Крім цього, спалювання сухої трави завдає значної шкоди дикій фауні: руйнує перші виводки зайця-русака, кладки яєць птахів, ґрунтовий покрив. Часто призводить і до знищення осель та господарських угідь. Слід зазначити, що за нормальних природних умов, перегниваючи листя повертає в грунт поживні речовини, а зола, що утворюється при згорянні – значно знижує родючість!
Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь у засіданні колегії Мінприроди

24-02-2017

         21 лютого відбулось розширене засідання колегії Мінприроди за участі представників  центральних органів виконавчої влади, підпорядкованих міністерству, громадськості та ЗМІ. Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак доповів на колегії про виконання плану роботи Міністерства та пріоритетних дій Уряду в 2016 році. Багато уваги на колегії було приділено питанням реформування природоохоронної системи та роботі Державної екологічної інспекції України за минулі два роки зокрема. В роботі колегії взяв участь та виступив т.в.о. Голови Держекоінспекції України Ігор Яковлєв.

Детальніше...
 
На території Боянецької сільської ради виявлено скотомогильник!

24-02-2017

        Сьогодні, 24 лютого 2017 року держінспекторами з ОНПС Львівської області на чолі з начальником Держекоінспекції Миколою Маланичем, директором Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Русланом Гречаником та представниками ЗМІ виявлено скотомогильник приблизною площею 3 га на території Боянецької сільської ради Жовківського району.

         Держінспекторами з ОНПС складено акт обстеження території та викликано слідчо-оперативну групу з метою фіксації вчиненого правопорушення.
Детальніше...
 
Біля смт. Новий Яричів незаконно вивозять відходи від забою птиці

23-02-2017

         За результатами здійснення державного нагляду 22.02.2017р. на території Кам’янка-Бузького району держінспекторами з ОНПС Львівської області виявлено факт незаконний вивіз відходів виробництва від забою птиці (нутрощів, пір’я, крові) вантажним автомобілем-самоскидом марки КАМАЗ-5511. Даним автомобілем було вивантажено 10 м.куб. відходів на територію, де розташоване несанкціоноване сміттєзвалище біля смт. Новий Яричів Кам’янка-Бузького району.

Детальніше...
 
В с. Добряни Стрийського району незаконно зрізано 12 дерев

22-02-2017

        21 лютого 2017 року держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено держконтроль на території Стрийського району.

В ході проведення рейдової перевірки у с. Добряни, Стрийського р-ну виявлено пошкоджені дерева до ступеня припинення росту породи клен–явір 8 шт. та породи в’яз шорсткий 4 шт. Розмір заподіяної державі шкоди становить 24 950 грн.
Детальніше...
 
У Держекоінспекції відбулася на рада з громадськістю

16-02-2017

         15 лютого 2017 року в приміщенні Держекоінспекції у Львівській області за участю директора Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Гречаника Р.М. відбулася нарада із представниками громадських організацій з метою висвітлення найпроблемніших питань екологічного характеру Львівської області та м. Львова зокрема. До обговорення долучилися член Громадської ради Львівської облдержадміністрації та ГС «Асоціація бойових мистецтв та єдиноборств» Лойко І.М., член Громадської ради та екокомісії при Львівській облдержадміністрації Депа Р.І., член Громадської ради Львівської облдержадміністрації  та завідувач кафедри екології ЛНУ ім.. І.Франка Мамчур З.І., голова ГО «Жіночий вибір України» Середа Г.С. та член Громадської ради і голова комісії з питань екології та надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації Біляк М.В.

Детальніше...
 
Держінспектори з ОНПС проводять виховні уроки для учнів

15-02-2017

         З метою запобігання спалювання сухої рослинності, вирубки лісових масивів, знищення первоцвітів та бережного ставлення до навколишнього природного середовища державні інспектори з ОНПС Львівської області проводять виховні уроки для учнів різних класів по всіх районах області. Зокрема, працівники Держекоінспекції наголошують на необхідності роздільного збирання відходів, що суттєво зменшує негативний вплив для довкілля, недопущенні викидання побутового сміття в лісах, ярах та узбіччях доріг, а також обов’язково прибирати сміття після відпочинку на природі.

Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 631 - 731 з 731