Анонс
Результати проведення кризового моніторингу

09-11-2016

        9 листопада 2016 року в рамках проведення кризового моніторингу довкілля у зоні надзвичайної ситуації, що сталася на території полігону твердих побутових відходів ЛКП «Збиранка», спеціалістами Держекоінспекції при візуальному обстеженні виявлено забруднення інфільтратом поверхневих вод р. Малехівка.

Детальніше...
 
Результати проведення кризового моніторингу

08-11-2016

       Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області  з 26.07.2016 проводиться кризовий моніторинг довкілля у зоні надзвичайної ситуації, що сталася на території полігону твердих побутових відходів ЛМКП «Збиранка» (Велико-Грибовицька сільська рада Жовківського району) за станом поверхневих вод р.Малехівка (для встановлення впливу полігону), р.Полтва (для встановлення впливу р.Малехівка), а також за станом ґрунтів у зоні безпосереднього впливу полігону.

 

 

Детальніше...
 
Держекоінспекція провела планову перевірку Турківського ДЛГП «Галсільліс»

03-11-2016

        Протягом 11-26 жовтня 2016р. працівниками Держекоінспекції проведено планову перевірку за дотриманням вимог природоохоронного законодавства Турківського ДЛГП «Галсільліс».

         В ході перевірки держінспекторами виявлено незаконну рубку дерев. Сума завданої шкоди становить 55007грн. Матеріали перевірки скеровано в Турківське ВП Самбірського ВП ГУ НП у Львівській області. За фактом виявлених порушень до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб на суму 595 грн.
Детальніше...
 
М. Маланич взяв участь у відкритті газової установки на Стрийщині

03-10-2016

        Сьогодні, 3 листопада за участі Президента України Петра Порошенка, начальника Держекоінспекції у Львівській області, Міністра економічного розвитку і торгівлі України С.Кубіва, голови Львівської облдержадміністрації О.Синютки, представників органів місцевого самоврядування відбулося відкриття установки газу на Колодницькому газовому родовищі на Стрийщині.

        В роботу запущено третю свердловину. Очікуваний обсяг видобування газу становить 30 тисяч кубометрів на добу. Загалом родовище має давати 100 тисяч кубометрів на добу.

        В розробку родовища, де працюють близько 200 людей інвестовано 50 мільйонів гривень. 

 
Микола Маланич взяв участь у підписанні Меморандуму

31-10-2016

        Сьогодні, 31 жовтня у Львівській облдержадміністрації за участі Державної екологічної інспекція у Львівській області, Львівської облдержадміністрації, Головного Управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Львівської Митниці ДФС, Львівської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації та Львівської торгово – промислової палати підписано Меморандум про співпрацю в удосконаленні реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю.

Детальніше...
 
За фактом незаконної рубки нараховано збитки на суму понад 2 млн. грн.

27-10-2016

         За фактом незаконної рубки дерев у с. Потелич Жовківського району Держкоінспекція нарахувала збитки на суму понад 2 млн. грн.

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь в конференції щодо вирубки лісу

26-10-2016

        Сьогодні, 26 жовтня за участю Державної екологічної інспекції у Львівській області, МБО "Екологія-Право-Людина" та Департаменту екології та природних ресурсів ДОДА відбулася прес-конференція на тему: Правда і неправда про вирубку лісів в Україні".

        Основні акценти під час прес-конференції були розставлені на причини незадовільного стану лісової галузі, недосконалій системі контролю та аналізі кроків для досягнення сталого управління лісами у Львівській області.

Детальніше...
 
Результати проведених досліджень проб відібраних на місці руйнування каналізаційного колектора

23-09-2016

        19.08.2016р. працівниками Держекоінспекції в межах держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства було здійснено виїзд на місце прориву каналізаційного колектора, нижче кладовища, біля села Лисиничі Пустомитівського району. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю відібрані проби стічної води з каналізаційної труби та потоку без назви (притока річки Полтва).

          За результатами проведених досліджень виявлено перевищення норм граничнодопустимих концентрацій, згідно культурно-побутових норм водокористування (СанПиНу 4630-88) , а саме:
Детальніше...
 
Результати кризового моніторингу Грибовицького сміттєзвалища

23-09-2016

         На виконання наказу №85 від 18.07.2016р. Державної екологічної інспекції України спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області  з 26.07.2016р. проводиться кризовий моніторинг довкілля у зоні надзвичайної ситуації, що сталася на території полігону твердих побутових відходів ЛМКП «Збиранка» (Велико-Грибовицька сільська рада Жовківського району) за станом поверхневих вод р.Малехівка (для встановлення впливу полігону), р.Полтва (для встановлення впливу р.Малехівка), а також за станом ґрунтів у зоні безпосереднього впливу полігону.

Детальніше...
 
Держекоінспекція закликає не спалювати суху рослинність

15-09-2016

        Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає усіх громадян не спалювати суху рослинність!

         При згорянні рослинних залишків у повітря викидається величезна кількість шкідливих речовин, зокрема окиси азоту, чадний газ, важкі метали та низка канцерогенних сполук, що викликають ракові захворювання. Крім цього, спалювання сухої трави завдає значної шкоди дикій фауні: руйнує перші виводки зайця-русака, кладки яєць птахів, ґрунтовий покрив. Часто призводить і до знищення осель та господарських угідь. Слід зазначити, що за нормальних природних умов, перегниваючи листя повертає в грунт поживні речовини, а зола, що утворюється при згорянні – значно знижує родючість!
Детальніше...
 
Оголошено конкурс для представників малого бізнесу

09-09-2016

        Департамент економічної політики ЛОДА як головний розпорядник коштів виділених на фінансування заходів Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області оголосив конкурс інвестиційних проектів, що передбачають відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами, взятими суб’єктами підприємницької діяльності, представниками малого бізнесу за рахунок бюджетних коштів.

         Термін подання інвестиційного проекту до 27 вересня 2016 року.
Детальніше...
 
17-21 жовтня 2016 року відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб

30-08-2016

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 17-21 жовтня 2016 року.

Детальніше...
 
Результати кризового моніторингу території Грибовицького сміттєзвалища

25-08-2016

        На виконання наказу Державної екологічної інспекції України від 18.07.2016р. №85 спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області з 26.07.2016р. проводиться кризовий моніторинг довкілля у зоні надзвичайної ситуації, що сталася на території полігону ТПВ ЛМКП «Збиранка» за станом поверхневих вод р. Малехівка (для встановлення впливу полігону), р.Полтва (для встановлення впливу р.Малехівка), р.Західний Буг (для встановлення впливу р.Полтви), а також за станом ґрунтів у зоні безпосереднього впливу полігону.

Детальніше...
 
Проведено планову перевірку ЛКП «Збиранка»

19-08-2016

        Протягом 22.07.-11.08.2016р. Державною екологічною інспекцією у Львівській області проводилась планова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства ЛКП «Збиранка».

         В ході проведення перевірки виявлено наступні порушення:
Детальніше...
 
У Держекоінспекції відбулося засідання колегії

19-08-2016

        19 серпня 2016 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

1.      Про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища за І півріччя 2016 року.

2.      Про результати роботи відділу оперативного контролю у І півріччі 2016 року.

3.     Про підсумки здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони та використання земельних ресурсів, поводження з відходами у І півріччі 2016 року.
Детальніше...
 
Список недіючих та діючих громадських інспекторів з охорони довкілля

10-08-2016

Перелік громадських інспекторів та термін дії їхніх посвідчень:

-  Івашко Ігор Андрійович - 12.02.14р.

-  Волоско Руслан Йосипович - 12.02.14р.

-  Гирка Тарас Зіновійович - 31.03.15р.

-  Грицько Андрій Орестович - 31.03.15р.

-  Дзюба Володимир Ігорович - 31.03.15р.

-  Богоніс Іван Михайлович - 31.03.15р.

Детальніше...
 
Оновлені результати кризового моніторингу території Грибовицького сміттєзвалища

09-08-2016

        В межах проведення кризового моніторингу довкілля у зоні надзвичайної ситуації, що сталася на території полігону ТПВ ЛМКП «Збиранка» спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області черговий раз відібрано проби поверхневих вод річок Малехівка, Полтва та Західний Буг, а також ґрунтів у зоні безпосереднього впливу полігону. 

Детальніше...
 
Результати кризового моніторингу території Грибовицького сміттєзвалища

08-08-2016

        На виконання наказу Державної екологічної інспекції України від 18.07.2016р. №85 спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області з 26.07.2016р. проводиться кризовий моніторинг довкілля у зоні надзвичайної ситуації, що сталася на території полігону ТПВ ЛМКП «Збиранка» за станом поверхневих вод р.Малехівка (для встановлення впливу полігону), р.Полтва (для встановлення впливу р.Малехівка), р.Західний Буг (для встановлення впливу р.Полтви), а також за станом ґрунтів у зоні безпосереднього впливу полігону.

Детальніше...
 
РДГХП "Сірка" забруднює навколишнє середовище!

02-08-2016

         Протягом  06-21 липня 2016р. працівниками Держекоінспекції проведено планову перевірку за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка».

Детальніше...
 
Результати перевірки Винниківського лісництва

29-07-2016

        Працівники Держекоінспекції за участю громадського активіста В. Майбороди провели позапланову перевірку щодо законності проведення рубок лісу на території Винниківського лісництва ДП «Львівське лісове господарство».

Детальніше...
 
Держекоінспекцією проводиться кризовий моніторинг території грибовицького сміттєзвалища

29-07-2016

         На виконання наказу № 85 від 18.07.2016р.  Державної екологічної інспекції України спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції  проводиться кризовий моніторинг довкілля у зоні надзвичайної ситуації, що сталася на території полігону ТПВ ЛМКП «Збиранка» в с. Великі Грибовичі за станом поверхневих вод: р. Малехівка для встановлення впливу полігону (з періодичністю 2 рази на тиждень), р. Полтва для встановлення впливу р. Малехівка (з періодичністю 2 рази на тиждень), р. Західний Буг для встановлення впливу р. Полтви (з періодичністю 1 раз на тиждень), а такжо ґрунти у зоні безпосереднього впливу полігону (з періодичністю  1 раз на 2 тижні).

Детальніше...
 
Сьогодні знову горіло Грибовицьке сміттєзвалище

28-07-2016

         28.07.2016 р. близько 06:00 год ранку на Грибовицькому сміттєзвалищі знову сталося загорання. Вогонь охопив площу 150 м². На місці працювали пожежники – 3 одиниці техніки та 24 представники особового складу. Вже за 2 год. полум'я вдалося загасити.

 
В Галицький національний парк передали вилучених червонокнижних птахів

27-07-2016

        26 липня 2016 року за участі представників Держекоінспекції у Львівській області, Львівського клубу орнітологів та директора Галицького НПП відбулася передача орлана-білохвоста, орла-могильника та 2 канюків степових. На підставі ухвали Залізничного районного суду м. Львова червонокнижних птахів передано із Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру до Галицького національного природного парку (Івано-Франківська область). 

Детальніше...
 
ПП «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» утримають без дозволів тварин в неволі

26-07-2016

        Протягом 20-22 липня 2016р. держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено позапланову перевірку ПП «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» - пересувного цирку-шапіто «Кураж». 

Детальніше...
 
Розпочато планову перевірку ЛКП «Збиранка»

22-07-2016

        22 липня 2016 року розпочато планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ЛКП «Збиранка».

        Підставою для проведення перевірки став виконавчий лист Львівського окружного адміністративного суду, оскільки у 4 кварталі 2015 року підприємство не допустило працівників Держекоінспекції до планові перевірки.

 

 
Підписано Меморандум в галузі деревообробної промисловості

22-07-2016

         21 липня 2016 року в ЛОДА підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між Львівською облдержадміністрацією, Львівською облрадою та громадськими організаціями в галузі деревообробної промисловості.

          Перший заступник голови облдержадміністрації Р. Замлинський зауважив, що підписання Меморандуму є дуже важливим кроком, оскільки деревообробна галузь демонструє сьогодні дуже позитивну динаміку. Кожен десятий долар США експорту – це долар, який заробляє деревообробна галузь для Львівської області. Тут працює понад 200 суб’єктів господарської діяльності, які є роботодавцями для понад 7 тисяч працівників.ь. Крім того, ця галузь є інвестиційно привабливою: готується до реалізації проект меблевого виробництва, а також є зацікавленість італійських інвесторів.

 

Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 631 - 671 з 671